11 Balas

VIP Member

Tak jugak. Saya memang jenis senggugut tiap kali period & senggugutnya teruk. Jarang sangatlah tak senggugut. Sampai kena mintak mc kalau hari pertama period. Bulan 6 lepas sy kawen, now alhamdulillah dah pregnant 14 minggu 😊

VIP Member

Tak sis. Sya jenis segugut teruk.. Tiap kali datang bulan memang perut sakit sngt, muntah², kepala pening, sengal² satu badan.. Saya akad nikah 27/4/19.. Sakarang tgh pregnant 24 minggu..

Ya dan tidak. Ada orang elok je boleh pregnant, ada orang senggugut tu simptom penyakin kesuburan. Contohnya endometriosis. Better cek doctor ye.

Xjugk...sy senggugut teruk..smpai tertonggeng2 sy thn sakit.hihi..tp alhamdulillah..bru 7mggu kahwin..sy da hamil 4mggu..

VIP Member

Tak jugak. Sy dulu tiap2 bulan senggugut teruk masa bujang.. Lps kawin 4bulan pregnant. Skrg pregnant anak ke 2 pulak

Mudah mudahan sis pun akan cepat dapat rezeki baby.. Tak ada rezeki baby sekarang pon xpe.. Dapat dating dengan suami lebih lama..

sy helok je ank nk msuk 4.. sngugut sy mmg kuat sgt.. tp bile dh branak tu kurang sikit tp msih sakit

sy pn slalu snggut smpi kn tak leh nak jalan.. dan ambi ubat tahan sakit.. tapi alhamdullilah da bersalin da pun.. hehe

Takdelah. Sy senggugut teruk, smpai amik mc. Tp alhamdulillah senang je lekat.

tak lah 😂

VIP Member

Tak ada la. Boleh je mengandung. Saya pun sengugut jugak tapi hari 1st day jela. Sekarang dah 31 week dah pregnant.

Soalan popular