83 Balas

x blh sis..Klau dh terngidam blh sikit..nnti kandungan besar dlm 8 bulan baru blh mnum air kpala..sbb org tua kata untuk bersih kn bby dlm kandungan

saya teringin nak minum air kelapa.minum secawan je..tengah malam.rasa tak sedap perut.nak tidur x selesa.so lepas ni x nak da la.saya pun 10w3days

sy masa kandungan 13 minggu sy minum 4 biji mcm tu air kelapa sehari sebiji sy minum.. alhmdulilah skrg kandungan sy dh 14 weeks ok je

Kalau ikotkan nak minum air kelapa kena 20minggu ke atas petua orang tua2 dulu. Tapi boleh minta saranan dari dr atau mak ayah kita

Saya 6 week ada minum air kelapa .. ok alhmdlh ... Tak de apa2 .. tapi Sebelum nya 2 dah anak Surga Saya D sebab kan air kelapa ...

Saya tuhari tak tau pun mngandung jadi bnyk minum air kepala. alhamdulillah baby masih dlm keadaan baik skrng dah 18weeks.

Assalamualaikum .. saya hamil 13 minggu. Ada tak yg scan baby lebih besar dari usia kandungan? Boleh share pengalaman tak

Sy pun kandungan 10-11minggu.. minum air kelapa, baru dua teguk, tiba2 sakit perut muntah2, cirit birit 😔 lembik terus

sy time 10minggu hritu mnm air kelapa,alhamdulillah okay jer.. klau sis tkt mnm dulu sikit,klau xde apa2 blh truskn mnm😁

ok terima kasih.....

buat masa ni alhamdulillah bleh minum je..mgkin tgk pd individu..sy ok lg² time panas..kene plak ngan ais..sedapnyaaaa

Soalan berkaitan

Soalan popular

Artikel Berkaitan