20 Balas

cuba sis pakai PLATINUM LADYXARA sis ,, saya masa 2 tahun belum ada rezeki preggy lagi cuba amalkan .. Pada masa 2 tahun setelah baby saya meninggal selepas lahir ,, pantang apa smua dan masa tu suami ajak bersama terasa sakit sangat kat miss v dan tak ketat lagi ,, tapi saya cuba amalkan ladyxara tu baru je seminggu tanpa suami saya tahu saya beli pakai duit yg suami bagi ,, seminggu tu tetiba suami nk mintak bersama tapi saya takut sakit lagi kan .. Tapi dh bersama trus tak sakit dan miss v pun ketat semcm anak dara dan badan pun tak lemah sgt ,, rasa sihat je lepas amalkn platinum ladyxara tu 😂 ,, suami pun ckp sedap n sendatt!! 🫣 malu pulak rasanya !!.. tapi mmg real ,, suami pun sarankn saya beli ladyxara dh 9 set yg combo lagi jimat tok amalkn ... tapi baru je pki sekotak,, Alhamdulillah dh da rezeki !!.. nanti lepas pntg bolehla amalkn yg 8 kotak tu lagi ... hihi ... Tu pengalaman saya la .. skrg Alhamdulillah tunggu masa nk bersalin lagi ... 🫣 .. btw apa² pun pilihla yg terbaik utk bdn kita ya ... 🫰

cri dekat FB, bayaran ansuran sekrng ni

kalau saya dulu rajin buat sendiri je dan mmg menjadi sbb sya prnah share dkt kwn..suami dia pon puji sbb ada perubahan... 1.sirih 2.daun pegaga 3.daun inai ambik semua bahan dkt atas dan tumbuk guna lesum batu bagi lumat ...isi satu sudu air... lps dah siap tumbuk semua..sis asingkan air dia letak dlm satu bekas. lps tu celup kapas dkt air tadi dan sapu dekat keliling kita punya miss v... letak dkt luar je tau.. yg penting lesum batu tu basuh bersih2 sebelum guna nanti pijau pulak miss v🤣🤣😂😂😅

sory nk tnye?.. bkn ke klo ketat tu bile bersama sakit?? sy mase awal2 kawin ade vaginismus.. just 2bln je tpi skg dah xda.. if nk masuk tu kne slow2.. sbb ketat.. kdg rse pedih. cuma kejap ja pastu dah x.. ritu husband complain ckp tbe2 dah "tertutup". susah nk masuk.. ke sy salah??? & satu lagi.. bukan ke faraj kita ade muscle sendiri yg & boleh merengang?.. sy still xphm knp ade sesetengah suami complain pasal tu

tak semestinya time bersama sakit sebab ketat. blh jd sbb air kurang, blh buat sakit pedih juga.dah tertutup tu mcm mna blh trtutup pula, cuba awak kena relakskn bdn atau lembutkn bdn jgn buat keras

Kalau longgar tu sbb faktor apa ya? Sbb kita beranak ke? Sbb Saya selalu jgk tanya suami dh longgar ke Saya punya, dia ckp ketat mcm malam pertama je xpernah longgar. Anak dua pun masih ketat.. Saya x amalkan apa2 Jamu. Just time berpantang, pantang betul2 utk 40 hari. Tapi xtau la akan datang akan longgar jgk.

Sy xpercaya lgsg jamu2 ni blh ketatkan. Dia just blh tgkatkan hormon utk more tu have sex, tp utk ketat mmg kena kegel je. Kegel ni bkn kena eksesais pon. Kemut2 masa buat keje pon kira kegel. Takut mkn produk mcm2, mcm2 penyakit plak dtg. Plss, jamu nii xtahu kandngan apa n masuk dlm bdn.

Kegel ni kemut2 syg. Tgh mkn boleh, tgh drive g keje boleh. Pling basic of kegel. Yg awak tgok kt vdeo2 tu, tu advance punya. Yg basic ni pon berkesan, yg penting kerap.

saya cuma amalkan minum jamu kunyit blend sendiri saja...seminggu 3x...klu minum hri2 menangis sakit bila bersama sbb ketat..nk buang air besar pun sakit sebb terasa ketat nk kluarkn.....lain org lain... yg saya amalkan tu mcm ni {sireh,ibu kunyit,kencur,temu kunci, asam jawa,garam}

kalau sy ikut petua org dlu2 , rebus daun sirih + manjakani . smpai dia mcm kaler kuning gitu. masuk dlm besen tmbah air sikit , berendam dlm tu . tp sy just tggu suam n bilas shj tnpa basuh kjp , dlm sejam gitu bru basuh . ni petua org tua2 dlu la . sbb sy sjnis susah nk mkn jamu 😅

Menjadi tk sis buat mcm ni ? Rase berangin tk miss v lepas berendam tu ?

All my life I had never trusted any kind of jamus, whitening products etc. Especially those founders. How can you all even believe them my dear? You seorang guru, I think you can do better readings and finds a better solution. Also pls educate your husband.

makan mega ratu sis. by jamu ratu malaya. period teratur, period masih on time lgi mcm ank dara even umo dh dekt 50.. ketat tu jgn ckp la, tk la seketat anak dara. tpi better la drp longlai je.. hehe. mood pon tk swing. bila skip je mega rtu, auto swing mood.

betul.. product bonda smua ok.. sy pon amal betahun

saya beli online dekat fb ... pakai dulu bayar ansur² pun boleh .. contoh masa sis nk beli tu kan .. dlm masa 3 hari brg tu dh smpi tak perlu bayar apa² pun dulu ... lepas sebulan baru sis bayar utk stiap bulan smpi la habis ... cm tu je ..

Soalan berkaitan

Soalan popular

Artikel Berkaitan