βœ•

32 Balas

sy pn hrtu dh pm agent yg jual produk ni.. sbb rsa mcm nk priod..hampa la kn😒 ..then fikir cara nk ikhtiar lps priod.. tup2 tggu tak priod.. hr ke 4 delay priod, test dpt +ve..tak jd beliπŸ˜‚ sblm tu sy try produk dherb (jus perawan gold) hbis sebotol alhamdulillah pregnant

VIP Member

Sy dah try.. Alhamdulillah menjadi ikhtiar yg ni... Baru consume sbotol lebih dah pregnant..tp gugur... Then consume balik... Dia buat period sy teratur... Waktu subur guna opk... 1st time opk sy terang sgt2...

VIP Member

Salam Sis , sis boleh cuba minum jus mamariam ,sy minum jus tu ,alhamdulillah sy dah hamil skrng dah 18 week , ni pengalaman sy ... 😁 saya jus nak share apa yg sy cuba, dan apa hasilnya ...

Yaaa. Baru tgok td video tuu

Yep.. Btol.. Kena konsisten jela mkn ni.. Dulu saya ikhtiar jugak nk beli.. Siap beli opk.. Last2 period dtg lambat.. Check skali pregnant.. Jdi xsempat nk guna.. Kwn saya mkn ni alhamdulillah mengandung

Harap2 saya pun ada rezeki mcm awk doakan yea

VIP Member

sy makan ni 3 sudu je . alhamdulillah hari ke4 saja check naik double line . taktahu la asbab madu ni atau Allah mmg nak bg time tu . tapi bole cuba insyaAllah smoga dipermudahkan

Pernah cuba 1 botol. Lepas makan half je bekas tu, check upt terus dapat double line. Alhamdulillah kita tawakal,usaha dan berdoa. πŸ˜„πŸ‘

Saya beli 3 botol. Tapi makan 1 sudu jer pada bulan 6. Awal bulan 7 tau dah preggy 4 weeks 3 day. Tak tau lah kebetulan atau memang madu ajaib ni betul2 hebat.

Tak...kita tak jual. Kita beli kat ig madu tu sis.

Ramai yg sdh dpt feedback positive..pasangn ikhtiar hamil.alhamdulilah..ramai yg pregnant..sya agent sandakan sabah.berminat boleh pm2πŸ‘0165092024

VIP Member

Siapa yg dh try dan lekat,alhamdulillah 🀲🏻 sye dh try sebotol tpi mungkin bukan rezeki saya.. Takpe la saya terima.. Jealous nya yg dah lekat πŸ˜‚

shatavari sis. cuba lah. sy xberanj nk try2 bende2 viral mcm ni. shatavari alhamdullillah, lancarkn hormon. insyaallah boelh preggy klu hormon cantik

Soalan popular

Artikel Berkaitan