16 Balas

Saya last 3/8, 2 days before period bulan ni check upt alhamdulillah positive.. so far payudara mmg sensitive & rasa mcm nk bengkak, tp ada cramp2 skit mcm nak senggugut bahgian ari2... tp x semua alami simptom yg sama .. doakan sya yg kali ni kekal 🥹 sbb dh 2x gugur masa 8w & 6w

saya😊 simptom, selera mkn ok. masa bln8 tu, sy pregnant tp msh blm thu, tiada selera mkn, demam dlm seminggu dan ada beberapa kali bila mkn mual dan last sekali sy mual dan muntah pd 8/9. jadi sy check, positif 🥰

Last period 10 august. Saja test sebab asyik nak tidur, asyik lapar, mual tapi tak muntah. Tiba tiba naik 2 line. Lepas tahu pregnant tiba tiba muntah loya mual pening cramp semua ada 🤣

sy last 3/8 .. tanda2 dh ada . mcm cpt penat, kpala brpusing2 brdiri lama2 . tp x test upt lagi . hr ke 10 nk check nnt. doakan sy positif😭

saya mula2 demam on off, breast sakit..skrg dh start loya n muntah.. bdn asyik letih ja. nak bau nasi tgh didih pun xboleh. busuk amat..

samaaa.. penat, mual, pening, demam on off, badan berangin.. asyik nak makan.. xboleh makan makanan yang dah sejuk.. 🤢

saya last period 27/7/2024 scan baru 6week .. scan tvs .. sis boleh cuba scan tvs elok untuk check keadaan rahim

sy start muntah angin, perut senak..check calendar lewat sebulan, buat test baru tahu ada 2 garis positive

Hi. Im having bleeding right now. Tp pegi scan dkt klinik smlm ada kantung. Just bleeding.

Sy 1st period 7/8 dpo10 upt dh positif, simptom cramping, asik lapar, breast skit

Soalan berkaitan

Soalan popular

Artikel Berkaitan