45 Balas

Amalkan " La 'ilaha 'illa 'anta 'subhanaka' inni' kuntum' mina' zolimin ". InsyaAllah dipermudahkan. Sepanjang pregnant anak pertama ni, sekali sahaja rasa contraction, itu pun rasa macam senggugut je, 4 jam before bersalin. 7cm masuk labour room tak sampai setengah jam baby dah keluar😛! so amalkan baca ni even tengah meneran pon, semoga dipermudahkan segalanya aminnnn

aamiin terima kasih sis 🤲😊

nak tnya, saya lgi 2 minggu due date tpi mcm tk rasa apa2 tanda lagi, jdi risau la skit sbb tkut2 kena czer. Kalau 2 minggu lagi due selalunya kita akan rasa mcm mna?

saya..iktkan due date 28/9..tp sbb de gdm, kna bersalin time 38w..jadinya pertengahan bln9 lah..so berbaki lbh krg smggu lbih lg 😅

samaa samaa sis ☺

saya due 23.9 ni .. kena serah diri sbb dgm on diet..tp berharap sangat baby keluar normal tanpa induce. Xde pengalaman lg..huhu

sama la....saya dok turun nek tangga ja ni nak bg cepat...1st time ada gdm takut kena induce klau x bersalin sblm 23hb nie

Patut 17/9, tapi da kena serah diri hari ni. Doktor check tadi da ada bukaan 3cm harap esok bukaan akan lagi terbuka

samaa sama 😊 aminnn 🤲

sy.. due 30/9..tp kna serah diri 27/9..sb gdm.. hrap bby kluar sblum srah diri.. xnk kna pksa bslin

eaa .semoga d permudahkan urusan bersalin sis .aminnn 🤲

Sy 1/9...anak First,Alhamdulillah selamat bersalin tanggal 2/9.....overdue sehari☺️

Terima kasih sis🥰

sy due 16/9..anak kedua.. semoga dipermudahkan urusan kita semua.. amin

saya 24/9 tapi kne serah diri awal sahari sblum due gdm on diet ☺️

aamiin 🤲 sama samaa sis

21/9..dh start sakit2 bwh perut n peha..ad kluar brown discharge.

Tq🤗🤗🤗

Soalan berkaitan

Soalan popular

Artikel Berkaitan