13 Balas

http://irinenadia.blogspot.com/2015/05/perbezaan-set-bersalin-tanamera-vs-set.html?m=1 nah blogger pernah share review dia dulu terpulang nk ambil or ta tade kata wajib pun ikut diri sendiri

Mustika ratu , sebb tu yg mak sye suggest untuk sye ☺️ biasala org tua ni die tau mane baik mane tak sebb dieorg ada pengalaman bnyk kan . So ikut je laaa ..

tgk lepas bersalin senang tade apa masalah, nk beli silakan klu mcm ada masalah anak kuning ke kena hold dulu sampai kuning anak habis baru boleh makan

saya takde prepare set pantang. hanya beli balm NR dan tungku yang kakak punya saja. saya pun tak pasti set pantang ni wajib ada atau tak.

VIP Member

Tak pastu juga kena ambil atau tidak..tapi sya dulu untuk langkah berjaga2 beli je la..sya dulu pakai set bersalin ai mancur

Sy beli set pantang xguna langsung.. Tibe2 kena czer.. Pastu ank kuning.. Doktor xkasik mkn herba2 sbb kena breastfeed..

VIP Member

Saya tak pernah beli walaupun disuruh. Tak suka makan jamu dan pakai pilis. Tapi mak saya pernah suggest mustika ratu.

Set pantang luaran je sy beli utk rasa moments pantang tu 😂. Klu dalaman makanan seimbang sy rasa cukup dah ✌️

Biasa sy beli dkat klinik je utk 1mggu ( utk kecutkn Rahim,sembelit,klau ada luka bg ubt luka) lpas tu mkn je jamu

Tk pernah beli langsung wlupn dh 2kli bersalin..sapu minyak angin panas n pkai stoking

Soalan berkaitan

Soalan popular

Artikel Berkaitan