8 Balas

hai sis..better u chck kt klnik..mcm sy bulan 2 haritu..gugur sbb bleeding then kluar ketulan besar 3jari..so assume mmg da ggur..tp yg pelik hri2 sy still mabuk muntah perut skt..after 2weeks mcm tu..sy gagah jgk p klinik sbb chck upt positive..then prut skt..so sy tkt la kot ade ape2 jangkitan kuman..alih2 scan baby da ade heartbeat..now da 32w.. better p klinik utk chck..

next week bru sya ada appointment utk check urine dan scan..smoga ada berita gembira untk sye dan suami..

Saya gugur 3/6... darah lepas gugur stop 11/6.. Then tak period2 saya risau juga.. 7/7 saya test upt negatif... nak di jadikan cerita 2 minggu lepas tu husband saya demam... then 22/7 check upt positif... memang saya tak sempat nak period dah mengandung semula.. now baby dah 10w3day... gugur yang lepas bo(kantung kosong) and tiada dnc.. complet misscarrige..

Klinik kira melalui scan sis.. yang baru ni pun scan dah dapat due dah..

15/8 ke??.. awak dh period belom.. klau blum rase nye hormon lepas gugur tu maseh ade.. sbb misi yg bagitau sy mcm tu.. sy dh 3 buln miss period last period 28/5.. sy gugur 21/4/22..

kalau mcm tu.. baik awak tggu la dulu.. sy mcm tu gak.. smpai rasa ada alahan pregnnt lah tu heheh..

ye sama mcm sy last year mscarriage..hrmon HCG akan ade sebulan lepas kita keguguran ye...lepas u hbis pantang sbulan try cek balik mesti negative

Hai sis,sy seminggu pun xda line double da lepas gugur awal thun ni,,sis ada bersama ka lepas miscarriage?

Sis cuba try test next week klu msih positive,,sbb ada org kn dia keguguran lpas tu dia pregnnt blik 2minggu kemdian

Mmg gitu hormon hcg lambat skit hilang..

oo ye ke..ok² tq ya for info😇

TapFluencer

Maaf puan, saya tiada pengalaman.

ok takpe😇

better pergi cek

Soalan berkaitan

Soalan popular

Artikel Berkaitan