5 Balas

tu kulit sensitif puan, cuba puan pi klinik sungai Chua, klinik pakar kanak-kanak, klinik China, elok sangat, anak saya 7 jam.,amalkan ubat dri klinik pakar kanak-kanak, China. memang mujarab,terus hilang dlm masa 7 jam.anak sya, sampai ber,air kulit kepala, anak sya dah ekzema. Alhamdulillah 3 hri, kulit baby, lembut sangat2.

Terima kasih ya cadangannya saya risau betul kulit kalau dh sensitif ni nanti sye cari klinik kulit sebab saya duduk johor

kulit bb sensetif..yuyi panas pedas sis..x sesuai utk bb..ank sy Mase bb dlu pkai smpai meraung pedih..tgk kt tmpat pakai minyak tu sampai merah.klau blh stop n pakai minyak telon y mesra bb..contoh y sy biasa pakai bebe telon.. youbaby roll..tropika.klau sis nk hilangkan merah2 tu guna mandian Tasneem

Okay baik terima kasih yaa cadangannya, tapi bila saya tak sapu yuyi dia tak merah tapi ada jugak mcm panau2 gitu

lebih kurang mcm anak sy...sy pakaikan cream cetaphil baby yg mcm ni...tp tgok betul² ada 2 jenis...ambil yg utk face & body..boleh tgok blkg botol ni.. Alhamdulillah kulit anak sy da makin okey lepas pakai lotion ni..take time juga dekat seminggu nampak perubahan...

anak sy pon pakai yg ni. menjadi 🥰

Anak saya dulu baru lahir macam ni, doc recommend tukar sabun. Tukar ke ezzera, terus hilang. Bila dah 2 bulan saya tukar ke fiffy botanical, okay je sampai skrg. Kekdg kalau peluh kuat sgt naik sikit je, esok nya hilang balik

Elok pi klinik takut virus.

Soalan berkaitan

Soalan popular

Artikel Berkaitan