6 Balas

Saya pun kena yg sama. Kalau kat office tu lepas lunch hour auto mual & check in tandas. Saya baru 8 minggu juga. Lepas tu first baby after 4 tahun kahwin. Letihnya x boleh nak kata. Nasiblah kat office tu semua perempuan.

Dekat office department sy mostly melayu & lagi muda. 1 org je dh kwen n ada anak 2, tu pon cina. Jadi dia lah selalu guide n tgkkan saya. CEO jrg masuk HQ. Sy mmg direct report under Director. Sy bleeding aritu, director suruh rehat n cuti sebulan, sbb anak first. Sgt2 memahami. Diorg xde marah pun. Cuma selagi x stabil, diorg x bg masuk office. Sy resign dh sbb x best lah asyik cuti. Diorg tetap nk sy masuk, so solutionnya sy masuk sbg part time ☺️

Sama la, lepas asar je mual nak muntah. Menjelang malam haa mula muntah semua. Sampai suami cakap ni bukan morning sickness, ni evening sickness 🤣

ya,,saya pun begitu peningnya tue paket dgn rasa mual lagi,,,setiap kali lpas asar sampai la masa isyak,,

TapFluencer

Sama . Mual tu sbb perut kosong. Sy try kalau mual je sy isi perut confirm hilang mual2 tu terus

normal je. alahan dtg bila2 masa. morning sickness bukan bererti time pagi je kena alahan.

sama laa.. sy pun petang2 mula sakit kepala.. nk tdo mlm pun xblh.. smpai tempek koyok

sama la...tepek koyok, letak minyak angin kt kepala

Soalan berkaitan

Soalan popular

Artikel Berkaitan