Normal ke macam ni?

Hi semua ๐Ÿ‘‹๐Ÿผ, Nak tanya korang ni... Saya dah test upt dapat double line then dah pergi scan tapi still tak nampak baby, mungkin sebab awal lagi lah kot kan... skrg saya dah 6w3d tapi macam takda sangat tanda2 pregnant tu. Cuma rasa cramp dekat perut, itu pun kadang2 and then bahagian payu udara rasa sakit. Takda rasa kencing kerap, mual, penat yg melampau, sensetif dengan bau.. adakah ini normal? #1stimemom

7 Balas
Tulis jawapan

sy masa tak tau pregnant siap boleh alih2kan almari dgn sofa.. bila tau pregnant terus lembik ๐Ÿ˜‚๐Ÿ˜‚๐Ÿ˜‚ haha.. takpa normal je tu.. biasa hormon hcg makin hari makin meningkat masa tu bru kita rasa xselesa mual2.. moga yang baik2 ja buat awk dan kandungan โค

normal...mse awal pon sy cmtu xd rs mual ke ape...cme sakit blkg time tdo ,breast sakit...da lme tu bru dtg morning sickness yg teruk...xbole nk mkn itu ini sbb asik nk muntah...huhu

sya skrg 5w4d xrasa apa jgk.. cuma xlalu mkn tu jala msa no 1 dgn 2 alah truk.. kdg rasa mcm x ngandung pon ada.. huhu..

normal tu, mgkn awal lg...kdg mgkn xda alahan atau alahan tu dtg lmbt skit...just enjoy ur pregnancy

sama lah dengan saya. pregnant tp rasa mcm x pregnant pulak. hihi.

VIP Member

7 8 week baru rasa ada mual.. awal2 ni takda lagi

Normal sis masih awal lg