121 Balas

Hi nak tnya mommies kalau kite baru 4 week.. boleh ke pegi check atau scan? Ke better tggu sampai week 6 ke atas?

TapFluencer

Biasa bagi yang wanita yg hamil..bonda baru 5 minggu hamil alhamdulillahh tiada lagi tanda2 sakit badan

Hai, sy preggy 4w 5d sy sakit belakang, ari2 pun sakit, risau 🥲, sy kerja agak berat kdg2 stress,

Normal tu... Saya pun 4 weeks. Sakit satu badan masuk angin. Jgn terlalu letih. Take time for urself

normal 😀

saya 4 week tapi rasa mcm cramp di bahagian bawah perut..dan rasa sakit2 urat kaki tu biasa ke?

Hi saya baru check pregnancy test. 4 weeks juga. Boleh saya tahu bila boleh scan? Atau terlalu awal?

check pregnant test pkai yg dgtal blue ke?...

hi semua..saya 4week pregnant..nak tanya kalau makan ubat tambah darah ada kesan sampingan ke?

Sy kalau blh, xnk gerak.. Tido atas katil spnjang hari.. Sbb bngun tu sakit xblh nk bincang..

Cepat mengantuk. Ada hari rasa pening betul macam berpusing2 kena stay baring je bbrapa jam

Hi sy 4weeks nk tanya mummy yg berpengalaman, normal ke kalau sakit perut berak cair mcm cirit tu

saya kne kandungn bru msuk 3 mingu 3 hari kne cirit pedih ulu hati pinggang sakit ap semua..sye x leh mkn tumis mcm gune cili boh komfem jd mcm ni smpi lost berat 1 kg dua hari berak2

Soalan berkaitan

Soalan popular

Artikel Berkaitan