121 Balas

Normal, awal pregnant memang smua skit, slera mkan hilang, skit smua badan, second trim smua tu akan kurang, msuk third trim datang lgi dan teruk dri awalnya, sya dlu mcam tu, ikut badan jga lh

hi semua.. sakit badan smpai lesu nak buat kerja ni hal biasa ke? sbb saya asyik penat je memanjang asyik nak baring terus tidur😭 tekak pun asyik nak makan benda masam.. normal kah?

normal sis .. sy nak masuk 7 weeks , penat badan tu jangan cerita .. pergi msuk dapur nk masak satu lauk , lepas masak je .. penat dia mcm dah masak 10 lauk .. rasa nak baring je ..

Assalamualaikum . saya pun baru 4w . Hari tu buat scan belum nmpk lagi . msih kecil mungkin . Selalu kekejangan bhgian bawah perut , normal ke ? Kadang² risau , sebab ttc almost 2y .

sis mcm mana skrg ok ka ?? saya pun sakit kerapp

hi semua , saya 4 week pregnant. saya nak tanya siapa ada masalah migraine yang kuat dan kerap. apa tips untuk redakan ? sebab dah tkboleh makan painkiller dan caffox😭😭

samaa sis saya jln je sakit badan baring sakit kadang sandar kat dinding bila buat kerja sikit ke jalan ke nikmat sgt rasa bila rasa dpt sandar takpe kena kuat tuk baby okay

hi nak tanya momy2,Sya last haid 16 hribln 11 ni,limpas seminggu ny lg Sya Kuar drah sikit sekali dlm 6hari,nak tnya itu sisa haid atau hamil,😢 sblum ni haid Sya normal

saya dah 4 weeks 6 days .xde loya tp resdung yang amat teruk smpai bengkak mata selsema xnk hilang n skit bawah perut .lepastu asal makan ja msti buang air besar😢

normal sis,sy cmtu la...mse awal2 preggy sakit2 badan...smpi sush nk tdo mlm...lgi2 time byk buat kje,brjln or berdiri...alahn teruk x de,sakit bdn la y teruk...

sama lh sis..nk tido mlm mcm² posisi tido kiri knan xselsa nk

hai .. sy baru 4 week 5 days pregnant .. tp ade keluar darah sikit2 sejak 3 hari lalu .. tp bila test hcg still double line cuma nampak samar2 jee .. ist normal ?

Soalan berkaitan

Soalan popular

Artikel Berkaitan