Mertua halang apa yg saya nak makan

Semalam saye pegi rumah mertua dgn suami.. pastu suami buat buat cakap lah japgi nk gi beli roti canai.. terus mak mertua ckp tkyh pegi lah.. mlm2 pun nk mkn ke? Saye terase ape yg dikate.. saye x mkn nsik mlm tu jdi sy nk mkn roti canai untuk alas perut mlm tuu. Ibu2 hamil mesti rase ape yg sy rase.. yelah kite nk mkn tpi tk dpt sampai sy tidur pun terngiang ngiang ngn roti canai emmm sedih jgn ckp sampai sy nngis sorang2 x dpt roti canaiπŸ˜” bnyk kli dh dia buat camtu kat sy.. kali ni saye betol2 x than skit hatiπŸ˜” #luahanperasaan

3 Balas
Tulis jawapan

kalau sy, lps blk dri rmh mrtua bru sy ajk suami g makan atau tapau makanan . tkt nnti ape plk mk mrtua ckp. xnkla dy ckp sy sshkan ank dy nnti. ataupun sblm dtg tu kitorg dh beli mknn siap2 pstu mkn kt rmh mk dia . makan sama2

Kesian awak. Patut buat xtau je. Awak kluar je dgn laki awak g mkn. Kalau saya tmpt awak, Saya ckp je cucu Dia yg nak mkn. Kadang org cmni Jgn jaga hati Dia sgt. Hati Kita ni kena jaga gak

ckp kat suami pergi jelah beli tp takyah ckp kat mertua nak keluar. dah berkeluarga takkan semua nak inform mak kot nak belikan pape untuk isteri