29 Balas

Sy pregnant dh 21w tapi perut still tk nmpk lagi sis . Tapi checkup alhmdulillah semua normal n baby sihatt . Its depends on mommys body 😘 semoga sihat2 selalu ya mommy n babyy ☺️😘

biasanya tengok orang juga . Macam saya dah 6month orang taktahu saya preg . sebab saya pakai baju longgar tudung labuh .. Tapi kalau tengok betul2 macam lebih ke punggung daripada ke perut

tengok badan ibu jugak.. macam sy now dah 4 bulan . tak nampak sangat kalau pakai baju t shirt . kalau pakai blouse memang perasan perut ada baby bump sikit ..

biasa la tu dik..semua org xsama..sy mngandung 6 bln pun x nmpak lg.. lg² bila bby duk diam x rasa mcm mngandung pun.. tp bila lahir 3kg jugak bby nya..

kan..skrg 36 week nk tido mlm pun susah.. berdebar n bby aktif wktu mlm..duk menendang je

depends on individu tu .... setengah org senng nampak besar... mcm saya , nmpak la jugak timbul tp xpelik sbb asalannya mmg dh muncit sblom pregnant 😅

hahahah sma la kita sis 😂 dh ada bby bumb b4 prgnt .. mmg org xkn prsn pun sy tgh prgnt 😂

Saya 20 week baru nampak perut. Lepas tu perut shoot up besar. Sebelum tu org tak tahu pregnant

sy pon kecik masa mula2 samp la nk masuk 6-7 bulan...start membesar sampai skrg 8 bulan lbh

VIP Member

Tengok juga saya yg nk 2 ni 15w dah nampak sikit tapi masa ank yang sulung 25w baru nampak 😆

Sy 3 bln lebih dh nmpk mkin sy bbadan besar ..ble dowg tegor dh mcm 5 bulan😅😅

VIP Member

Sbb awal lgi kot mommy...sy dlu baby 1st, dh 7 bln pn still perut x mnpk sgt...huhu

Soalan berkaitan

Soalan popular

Artikel Berkaitan