makan maggi

sejak 4 bulan pregnant tak pernah sentuh lagi maggi. boleh ke ye kalau saya nak makan sebungkus maggi? huhu

12 Balas
Tulis jawapan

pada i... big no. i xkan risk kan my baby utk unhealthy food. nti kalau baby keluar nti ada sakit2 apa.. i akan menyesal seumur hidup. wpun i ada teringin nak makan itu ini tp kalau unhealthy xpela. i saboo je dulu. 9 bulan bukan lama sangat. lepas bersalin, makan laa nak makan pun.

Baca lagi

saya x berani. saya makan yang jenis pregnant Woman boleh makan. setakat ni saya dah cuba masyimee. Pasai teringin nak makan Maggi Curry. yang ococ pun pernah tanya seller kata pregnant Woman boleh makan tapi saya x pernah cuba lagi.

makan ja sis. Sy kalau malas masak mmg maggie ja sy makan campur nasi sikit. . So far alhamdulillah xda masalah pada baby. Yg penting jangan lah sampai makan 3x sehari maggie ja. Balance juga dgn makanan lain.๐Ÿ™‚

sya x bole, klw nak mkm kena makan juga tpi awk kna blnce la mkn mgg nti mkn berkhasiat. sya x da pntng wak sbb knpa sya akan mkn sikit je sbb klw sya x mkn nnti sya tdo mlm beliur nak juga nak juga sedihhh

sy da byak kali mkn maggi sis๐Ÿคฃ tp tiap kali masak sy letak telur, sayur2.. kdg2 letak udang.. bia ade zat sikit.. bukan maggi n perencahnye semata mata ๐Ÿ˜…

Boleh je nak mkan pastikan air rebusan pertama tu awak buang pastu gantikan air baru sebab kita nak buang lilin yg ada kat maggie tu.

blh makan maggie...cuma magie to lambat hadam la..bila dh prgnt nie mknan lmbat hadam nt kne heartburn...skli2 ok je...jgn la kerap2

Sy ngidam haritu makan maggi terus tp tak habiskanlah. Husb yg habiskn. bt raso2 aja yg penting rasa ngidam tu ttunai. ๐Ÿ˜Š

saya makan je , sebab teringin. tapi kongsi dengan husband lah. kalau dia buat, saya teringin, saya tumpang makan sikit

Boleh je makan, maggie bukan nya racun pon๐Ÿคฃcuma jngn selalu. Jarang2 skali boleh je.