26 Balas

ntah lah manusia ni.. x de anak sibuk tanya anak mana, anak 1 ditanya x kn 1 jer.. ada lelaki or perempuan saja ditanya plak bole nk dpt berlainan jantina.. anak 5 dicop x pandai merancang.. x hbs pikir aku dgn mulut manusia mcm ni

Cuba minum Ladyes Coafee dr Nufiya.. sy 7 tahun kosong baru lekat, sy minum LC tu je.. xabis sekotak xdtg period, cek naik double line.. sy jenis period teratur.. pdhal mase anak 1st bunting pelamin, nak dpt adiknya bertahun.. 😅

Sabar banyak2 ye puan .. teruskan usaha dan berdoa .. insyaAllahh akan ade rezeki utk puan nnt .. sy pun menunggu 6 tahun utk dapat baby yg kedua ni , doakan sy selamat melahirkan ye .. ni baru nk masuk 30weeks .. 🥰💪

Alhamdulillah allah kurniakan zuriat pd sis. Sy dh 4 org ank sy masuk syurga. Dh 2nd pregnancy. Tp nk buat mcm mn redha dgn ketentuan Allah. Skrg still menanti moga ada sinar kebahagiaan dpt zuriat. ❤️

sabo jelh sis..sy ank sulong ninggal mse lahir..y ke dua ggur 3 bln..mcm2 mulut jahat dgr..x lekat ank la itulh inilh..smpai suh ank org duk kat sy suh lekat..menyampah rase..berkat sabar Allah dh ganti 5 org

Sy pon cmtu dlu sis..ank sorg..ad je mulut ngata,nk jaga bdn la..ape la..skrg alhamdulillah nk msuk 3 dh..ad jgk lg ngata xjga lnsg..yg penting kte sentiasa tenang dan redha..insyallah ad rezeki nt

sis..bersangka baik pd Allah ..teruskan berdoa,usaha dan tawakal..bykkan bersedekah..yg penting bersangka baik pd Allah teruskan berdoa ..Allah ada..sy ckp berdasarkan apa yg sy lalui..

Semoga ada rezeki sis dlm masa terdekat ni. Saya lepas 3 tahun baru dpt yg first. tu pun doa dan minta selalu dgn Allah. hari2 berharap. usap2 perut nak rasa mcm ada baby 🥺

sya pun selalu usap2 perut..bayangkan ada baby..kan best..

saya baru khilangan anak syurga saya..spotting 1 minggu..hrini turun sendirinya...huhu...perit berpantang tanpa bby Tuhan je tau .pa2pn doa yg baik2 sis

jgn trlalu fkir sngt apa org nk ckp... sbb bila stress boleh ganggu hormon.. bila hormon tganggu lagi ssh nk cnceive..

Soalan berkaitan

Soalan popular

Artikel Berkaitan