41 Balas

normal sis 17w msih kecik,sy prut 7bulan bru nampak...relax ja haa klau org ckp prut kecik,xpnah ambik ksah pn...janji tau baby sihat cukup smpurna itu dh cukup utk sy..

tula ...mulot org kan... kite plak jd tkot... xyah layan je sng... 🤣

abaikan je sis. sye pon perut kecik .nurse ckp comel je perut . tpi ble doc scan, baby besar 5 hari dri umur n sihat. 😅 xpe yg pnting ibu n baby sihat.

saya nk masuk 6 bulan dah😅 tapi tak nmpk mcm mengandung 😂 mgkin badan badan besar tu tak nmpk ..teringin plk nk perut besar²mcm org lain🤣🤣

awal lagi lah , bagi saya takda apa2 pun kalau perut besar ka kecik janji baby sihat .. takyah dengar sangatlah apa orang nak cakap tuh , abaikan saja

sy peknen 6 org..perut besar sorg..tp kuar nye kecit coet..2.3kg..y no 6 perut kecik tp kuar 3kg..dua2 besalin 36 minggu

tula... semoga kte semua dipermudahkan urusan nanti

comel je tengok ibu mngandung perut kecik 😅 kita ni segan ya amat nak bawa perut yg nampok beso 😆😗

saya pun perut kecik..orang nak kata biarkan ja.jangan dilayan...janji anak dalam kandungan sihat2 ja🥰

sama mcm saya....bila check perut asyik ckp perut keciklaaa tp bila scan semua ok alhamdulillah #6month

Saya 18 weeks tapi perut tak nampak macam mengandung pun, nampak macam lemak je yang ada 😂

bgs perut kecik ..sbb ap tak truk pecah2 tak ap asl baby sht je pedulikn owg nk kata ap

Soalan berkaitan

Soalan popular

Artikel Berkaitan