41 Balas

perut kecik org mengata. perut besar pun sama dikata. entah pape je org nk sbnrnya kn. kalo sis perut kecik, sy ni bru 23w perut mcm org dh nk bersalin. jumpa para bawangs faham² la mulut tkda zip buat sakit hati je.

VIP Member

Sy bru je org kata.. “eh berani ek peknan sbb badan kecik je tengok” sy mcm ehh xdpat brain la ayat ni 😅 sy pakai baju besar memang nak jaga dri org nampak badan dggn perut. Malas nk layankn 😂

Mulut org akan sntsa berckp..kita xblh nk control.. so abaikan jela.. elok la perut kecik..aurat pun terjaga.. maintain je bdn.. jnji time checkup sihat2 je.. no worries la mummy.. happy² je preggy ni ya

Betul sangat sis,,dlu arwah kakak sy jenis kurus,kecil je perut nya🤣🤣9bulqn mcm perut 5bulan,tp bby nya sihat walafiat.mulut org sis susah nk ttup,,just pekak kan la telinga ya,,peduli la😆

saya perut kecik walau badan besar anak perempuan ... anak buah saya perut dia keras badan kecik. saya dah 6 bulan anak buah 5 bulan. mungkin jantina tu main kan peranan.. betul x wallahualam..

Sy da 20week. Tp perut mc lg kecil.. Tp ok la,senng jalan ,baju pun mc lg muat.save bajet xyah beli baju prgnt yg besar2😂.cuma diri sy da kena kncing manis dan darah tggi😔 ...

saya 8bln perut kecik je awak , selalu kena kata dgn org, tipu la kalau tak terasa siap ckp mmcm sbb tgok saiz tuh. tapi mmg scan berat cun je. so takpa.

itu la, penat hadap mulut org , nak sembang dgn kita smata tegur pasal perut, bandingkan dgn dia, padahal bukan jadi masalah pun. berat baby sama je . saja nak bagi kita sakit hati.

Xde masalah sebenarnya.. Sy 2x pregnant.. Sampai tunggu hari pun orang masih x percaya kita pregnant.. Alhamdulillah sekarang pregnant anak ketiga.. Masih awl g sebenarnya

sy 38week perut kecil. tk pyh bli bju pregnant. pkai j bju yg ade. 🤣 mmg Ade yg ckp perut kecil. Buat tktau jelh. jnji baby sihat. berat baby ikut umur dia. Alhamdulillah.

Alhamdulillah...

sabo je lah , sya dh 28 weeks perut masih lagi kecik ada je mulut org ckap itu ini perut kcik lah apelah "tak nampak pun perut" biasela mulut makcik makcikk😌

Soalan berkaitan

Soalan popular

Artikel Berkaitan