Bleeding trimester pertama

hi saya nak tnya ada x kes yg mcm saya selalu bleeding coklat pekat kadang fresh blood (bkn darah beku) dh 13 hari dh. sblom ni hosp xbg apa2 ubat sbb suspect ectopic kantung blm nmpak dlm rahim.then pegi scan balik klinik private Alhamdulillah kantung dh nmpk dlm rahim dr bg saya Duphaston tp smpai ke harini bleeding lg. Dh pegi hosp balik tp dktor xde bgtau n bagi ubat apa2 pon. #First_Baby

4 Balas
Tulis jawapan

dh berapa week sis ? sy pun bru 6w3d tp ada kluar darah tp xde sakit lgsung..mula brown2 gitu je..ni dh fresh blood cm period..πŸ₯² sy ada wt beta hcg ..result keluar hri isnin ni..btw sy dh wt scan atas bawah xde nmpk kantung lg..doc pun suspect sy ectopic πŸ₯Ή..

7mo ago

masa ni saya bru 4weeks tp sampai ke harini ad lg bleeding tu tp saya xdelah byk sgt. Alhamdulillah kantung saya dh nmpk dlm rahim. takpe cuba awk tgk dlu result bhcg mcm mana. byk ke darah kluar ?

sama macam kes saya dah 2 hari bleeding..doc kerajaan x bg apeΒ² ubat...scan nampak dh kantung.. sya ke klinik swasta, Dr bg saya ubat Duphaston utk kuatkan rahim...mudahan ade rezeki janin sihat&kuat...Aamin

Sy pon ada jugak masa 5week mcm tu kerap tapi tak ke klinik . Skrg dah 11week alhamdulillah mcm ok jee nampak dah babybump

7mo ago

Alhamdulillah tahniah semoga awk n baby sihat2 selalu

Cuba try pegi klinik swasta