148 Balas

saya minggu ke 14 dh rasa sikit2 skrng minggu ke 18 tadi sblm berbuka kemain tendang2. dh pandai tendang2😅😂🤣

alhamdulillah 19 minggu 4 hari dah ble rasa baby grak²heheh baby bnyk aktif mlam and siang ank prtama🥰🥰🥰

sy br 19w.tp da ad rasa baby gerak.tp aktif mlm je la..rasa gerak tu xde la kuat sgt .tp kita dpt rasa die gerak..

Sy 16w dah rasa..xkuat sgt..lembut je..tp mmg rasa lah..ade jgk 20mnggu baru rasa..depend pd perut ibu atau baby..

Semua pakat dok share pengalaman sendiri plk. Tt tnya, bukannya nk dengar korang punya pengalaman. Tah apa2.

Sy 19w x ada rasa lagi.. tapi masa sy pi scan tu baby gerak x benti3 dokter kata tapi sy x ada rasa anak 1st

sama, saya gravida kedua ni lambat tak rasa lagi gerakan baby 19w 3d.. kita tggu 20 week ya, in syaa allah

sy anak first dh 22weeks pn xrasa sgt baby gerak...doktor ckp okay je, jnji baby sihat jantung semua okay

Kalau second pregnancy mcm mana ya? Perut masih nampak kecil n hanya dpt lihat movement masa ultrasound.

saya sekarang 19w 3d..dh start gerak2 dh lagi2 time malam dengn tengah hari bukan main active lagi😊

Soalan popular