63 Balas

normal.. sebab baby dh makin besar kan..nak tido tu mmg ssh la.. bila dah dapat port yg slesa.. nak kencing pulak..bila dh bangun.. mula la payah nk tdo semula.. hahhaah

sama jgk..hehe..mata panda da ni

VIP Member

saya p 27minggu 6hari sdh skg,mmg tak selesa sdh cepat penat,baru berehat jak😩,tidur p kejap pusing sebelah kiri sebelah kanan pastu baring biasa ,sakit terpaksa pelan² bawa baby cakap ,baby kuat main sdh skg macam bawa main JK🥰😍😂, semoga dipermudahkan urusan kita semua Amin.

btul2 buat keja skit pnat,tido sakit blakang,brdiri sakit kaki kdang xtau nk buat apa mmng xselesa..😩😩 tp kna tahan jgk inilah perngorbanan seorg Ibu btw sya ni first baby dh 27 mnggu 3 hri🥰

saya sejak masuk 6 bulan dh susah tido. pusing kanan salah. pusing kiri salah. susah nk cari posisi yg boleh tido lena

sy pun da nak msuk 28 weeks ni aduhai boleh stress asal malam tak blh tdur sbb susah cari posisi tdur selesa.. malam pula baby aktif gerak

Sye pon 27weeks, nak tanye ade tak cara mcam mane tanak bagi berat bdan naik mendadak, Sbb nurse dah sruh pantau berat jage makan 😅 risau pulak berat naik mendadak , Berat sblom prgnant 49, Skrang 27weeks dah 60kg

Sama 😭😭😭

VIP Member

Saya pun sama. Da nak masuk 28 minggu dy punye xle tdo smpai mta panda. Tp bila tbaca semua komen ibu2 ni rasa thibur pulak sebab semua sama patern.. Alhmdulillah kite merasa perasaan ni kan kawan2. Moga pengorbanan ini Allah balas dgn kurniaan yg x terhingga. Moga baby dan ibu2 sihat sntiasa ❤️

aamin

saya pulak tidur nak terlentang dah buka baju....tapi malu sendiri...lagipun tidur terlentang masa pregi boleh membahayakan baby...bila saya tak terlentang...tak boleh lelap pulak...ngiring kiri salah kanan salah..

samalah..sy nak thu jugak..huhu nk msuk ank dua pon bnyak yg xthu

normal..saya pusing kiri , kanan , tengah semua x betul 😅. perlu cari posisi yg sesuai...kalau bangun tu slow motion jer..kalau terus bangun confirm sakit

ya btl tu

sama, saya pun sakit sblah kiri sebab tido mengiring sblah kiri aje. posisi tu je yg elok utk mengelakkan pedih ulu hati & bagus utk peredaran darah ke jantung

Saya smpi sesak nafas ,sakit pinggang,pusing Kiri kanan.susa tido lagi..tmbh Bby active gerak tgh mlm 😄😂 xpe..tgu 3 bulan lagi la.

Sama dengan saya.siang X berapa nak aktif .Malam nak tido baru die aktif

Normal. Try tido mengiring ke kanan, inshaAllah. Sebab baby nak membesar dgn baik 💕

Soalan berkaitan

Soalan popular

Artikel Berkaitan