36 Balas

TapFluencer

😓 Saya baru 2 bulan kahwin dah ada orang tanya. Mungkin pertanyaan tu doa tapi dah lama-lama memang rasa menjengkelkan. Saya dah setahun lebih baru dapat anak. Tapi sangat bersyukur kerana Allah beri anak pada waktu yang tepat #TAPsupermoms #TAPactiveusers

xpayah peduli kn org yg mulot xde insurans ni. sy hmpir 5thn than jeeeee telinga ni. bila dh pregnant terus senyap xde tnya khabar. klau dlu klau blh hri² nk tnya 😏😏. bykkn berdoa sis.. aamiin

saya pda usia 21 tahun (2019) masa tu baru 4 bulan bergelar suami istri dn disahkan pregnant pada bulan 12/2019.. bersalin pada bulan 7/2020 pada umur 22 tahun.. dn skrng baby dh 11 bulan☺️..

Alhamdulillah rezeki sis awal 😊

Ikut kemampuan sis dan suami.. jika ada rezeki alhamdulillah.. buat don't know je sis mmg kdg2 org kuat bertanya.. jwb baik2 dh kira terbaik sis.. yg penting rmh tgga bahagia 😁👍🏻

saya baru 9 bulan kahwin..tapi belum rezeki..sma la juga mcm awak..org dok sibuk tanya dh ada isi ke..tak tau la apa yg org dok sibuk sangat nak tau..kadang boleh fed up d buat nya..

Ikut rezeki sis. Tak ada siapa tahu bila akan pregnant. Sy 4 tahun baru dapat anak. 2 kali gugur sebelum tu. Awal2 kahwin memamg stress orang tanya2. Senyum jela. Jangan stresskan diri.

Sy slps hampir 14thn berkahwin - br hamil #1stbaby #1stpregnancy Kahwin pd usia 28thn sekrg br masuk 42thn💪💪💪 #thinkpositive #dontgiveup

akk 7 tahun dik ttc..mula ape orng ckp akk diam je..smpai kata akk mandul akk snyum je..x perlu sedih ckp orng..kne percaya rezeki allah..

saya sykur alhamduliha allah bagi rezeki awal....kawin bru 2 bulan da brisi...skrng ank sulung da umr 2 tahun 9bln...skrng tngah pregy

abaikan je mulut org sis.. sy pernah gugur 2 kali.. so lps 10bulan kawin bru lekat yg ke3 n alhamdulillah skrg bby dh 11w

Soalan popular

Artikel Berkaitan