18 Balas

Alhamdulillah sis..Sye dulu anak twins 9bulan tup2 preggy lagi..so far nurse xmarah pun..In Shaa Allah xde effect tpi rasa mcm masa pregnant tu mcm lama sebab perut kosong 9bulan je kan..tpi so far ok je

klu bab bisg x bisg tu mgkin ikut nurse kot.. kdg ade yg ok, ade yg emosi.. but its ok sis.. baby da 9 bln kre da besar jgak la tu.. nant adik da lahir bley jd kwn.. pkir yg baik2 je sis, jgn stress2..

Jangan risau sis.. saya pun pregnant jarak dekat. Anak baru 4 bulan saya dah pregnant lagi. Skrg anak 10 bulan, kandungan saya dah nak masuk 32week dah. Alhamdulillah atas rezeki Allah bagi.

teringat ms mula2 kawin dlu.. sy pregnant k2 ms sulong 9m jgk. kawin 2009, bsalin sulong 2010, ank k2 2011.. insyaallah bila kita redha bby ada dlm rahim kita, allah mudahkan segalanya..

sy mengandung anak kedua masa ank pertama 6 bulan, Alhamdulillah nurse n doktor X bising, n baik² je semuanya, baby kedua pun harini dah umur 1 bulan 9 hari..

TapFluencer

bising or x bising.. yg penting kite je kena ready.. amalkan cara hidup yang sihat supaya dalaman kite sihat dan baby pun sihat..

ramai je sis. dan effect tu takleh tanya sini, kena cek dgn doktor biar dia tengok. ada org ok je ada org pecah rahim

TapFluencer

sama kita sis 🥰 baby 10bulan, now preggy 7weeks. in shaa Allah kita boleh! 🥰

Soalan popular