17 Balas

Saya due 12/1/23 juga sis. Ada tanda dah keluar lendir pink. Dah show dgn nurse n doc masa check up 38 weeks tapi dorang ckp belum lg. 😬 so arini 38 weeks 3 days masih menunggu. By d way, masa keluar lendir pink tu sy dua hari jalan d stadium buat 4 pusingan. Rasanya perlu banyak bgerak.

eh due date saya beza sehari je 13/1/2023 tapi Masih belom ade tanda tanda harap keluar sebelom due date sbb tak sabar nk jumpe baby

alhamdullilah semoga dipermudahkan urusan ye ibu ibu sekalian

sy due 14/01/2023...sm mcm sis masi blm ada tnda apa2 jg... Semoga dipermudahkan sis melahirkan baby dengan selamat...Aamiin...😊

🙋‍♀️ due 16/1/23 tp xde tanda lagi. Walaupun dah buat mcm² petua 😅Semoga dipermudahkan urusan kita semua 🤲

Aamiin Aamiin Aamiin ya Rab, semoga dipermudahkan...baby Jan due saya 26/1/23... Braxton Hicks dah kerap terasa 🤭

Due datew kita samaaaa 🥰 semoga dipermudahkan urusan sis sye ni pon xturun tanda just sakit on off

sy due 8/1 pun belum ada tanda bersalin . semoga dipermudahkan urusan bersalin kita semua 🤲

sama lah sis , hrp bersalin juga sbelum due 😂

semoga depermudahkan segala urusan bersalin nnti . doakan Sy jugak menunggu je ni 37w

semoga dipermudahkan urusan bersalin mmy semua . sy due date 16/01/23 .

same,,,saya pon 1sr pregnant ini dah 38 weeks++ belum ada tanda apa2

Soalan popular