18 Balas

double line. tggu minggu ke 6 untuk test lagi upt ni . kalau nak scan confirmkan pregnancy, boleh gi 6w ke atas 🤗 6w selalunya ibu2 akan nampak kantung . jarang yang dah nampak heartbeat. 7w pun mostly kantung & ada yang dah nampak heartbeat. 8w selalunya dah nampak heartbeat 🤗

sama macam saya.Last period 9/7. Seminggu lewat period line masih samar, lagi samar dari awak. Entah bila line nak terang, perut hari-hari cramp + berangin, mual, sakit belakang, sakit pinggang, rasa penat nak tidur je. Mungkin lepas seminggu lagi akan terang

hai, new updates period saya lewat 16 hari, test UPT pagi pakai UPT cassette , naik double line terang mlm td terus pergi scan mmandangkan perut saya smakin cramp, sakit kepala, kembung perut. Nampak kantung 5w4d. kena repeat lagi 2-3 minggu . Cuba check lagi, semoga ada rezeki :)

sy dulu mula2 mcm ni test dpt tau pregnant sebelum 3 4 hari period..mcm ni 4 week..klau pkai test kit yg brand guardian tu..naik terang dh..pkai watson punya mcm ni x terang..mungkin kena tgu delay period seminggu bru terang jenis strip ni

Awak test 3-4 hari sebelum period? Kenapa test? Sebab ada simptom pregnant ke?

Double line sis, tahniahh. Jaga diri jgn buat kerja berat banyakkan rehat sbb mungkin kandungan masih awl tu

double line tu ... saya pun mcmtu ..lepas 3 ,4hari cek balik ,mmg betul² 2line .. tahniah sis ...

saya last period 13/7 tapi saya saja2 test 4/8 samar. dan 9/8 dah terang 😊

tahniah sis sy npak 2 linee🎊🎊🥰

Dua line tu. Tahniah sis. Semoga dipermudahkan urusan

2line tue sis tahniah positif...

tahniah....chek lg dlm seminggu

Soalan berkaitan

Soalan popular

Artikel Berkaitan