81 Balas

Expert

Pasangan saya hanya suka kalau I pakai lipstick warna pink dan barang perhiasan adalah cincin perkahwinan.Ini dua sudah memadai untuk memikat hati pasangan saya 🥰

VIP Member

Biasanya perfume memang tak tinggal. Org kata bau main peranan penting yaa. So far mmg partner suka! Bolehlah shopping perfume & add on makeup pulak lepasniii ☺️

Assalamulaikum...bgi sya simple jer,sebab suami sya kta dia lagi suka tngok sya simple2....yg penting perut dia kenyang... cantik untuk suami sendiri 😊

saya seorang yang simple,begitu juga dengan suami.. saya hanya memakai deodorant sahaja..kerana encik suami suka dengan bau badan saya yang asli..

ya saya memakai makeup tapi yang simple sahaja yang paling penting kena pakai wangian. Suami suka melihat saya berhias untuk date night kami😊

Make up simple je pakai bedak pakai lip gloss..wangi² sikit baju lawa² seksi sikit.sederhana lebih baik dan dia suka kan nye 💖

VIP Member

Penampilan didepan suami sangat penting buat saya ,Sentiasa nampak segar & menawan menarik perhatian En.suami untuk bersama 🤭

hai.. saya mengunakan makeup ketika berhubugan intim... pasangan saya sangat suka...dia selalu memuji.. saya sangat bahagia

Bila nak raikan cinta, yang paling utama ialah kena wangi-wangi dan cantik. Tak perlu makeup tebal cuma simple dan natural.

bg saya.. kadang2 perlu juga make up.. just to spices up the moment. ape salah nye kan.. untuk suami jugak.. gituewww.

Soalan popular