13 Balas

Sama macam saya punya. Tengok betul betul baru nampak line. Lepastu saya check selang sehari. Makin lama makin pekat. Lepastu check clearblue keluar pregnant 2-3. Kalau awak tak sabar mcm saya, check je selang sehari. Kalau tak boleh tunggu seminggu baru check semula hehe inshaAllah ada tu. Jaga diri jangan buat kerja berat ya

Hehe , sy pun mcm sis , tak sabar gak , test hari2 , hari2 pun masih samar, harini test lg . Tp tak sesamar yg mula2 ni . Then perut & pinggang cramp, tahu2 ada cecair coklat keluar. Normal ke ? Lepas keluar cecair tu, hilang terus cramp kat perut & pinggang . Cramp belah kiri .

sama saya...sya cek 27/5 naik line ..bulan 6 dtg period ..dlm masa cek upt naik line samar...pi klinik cek urin (-) ,dr kata nk scan kena tnggu lg bape mnggu ..tp smpai skrg cek upt 2 line samar2 dan ada nmpk sikit ..tp kali ni gun rm2 punya ok ke? sblum ni jenama lain sama jgk naik 2 line

Sepanjang seminggu drp tarikh sy post ni sy test semua naik double line tp samar . Latest test harini , dah tak samar mcm dlm gambar tp still tak berapa terang . Tak berani nak g klinik dulu 😅

TapFluencer

Hi puan. Kalau period tak datang² boleh check upt sekali lagi. Kalau masih samar juga boleh check di klinik. Moga ada rezeki puan tak lama lagi. Aamiin ya rabbal alamin

Sy check hari2 😅 tp masih samar2. Harini dah tak samar tp line masih tak seterang yg diharapkan . Cuma harini pinggang & perut cramp , then ada cecair coklat keluar . Lepas keluar tu terus hilang cramp kat perut & pinggang . Normal ke ?

saya pn mcm ni test pertama.. samar2.. tp tdi pagi sy cek dah terang pekat.. Awak tunggu 4 atau 7 day lg bru cek..

Okay baik , terima kasih atas perkongsian 👍

nmpk line tapi samar... cuba sis test lgi seminggu insyallah kalau btl ada upt akan terang nnti

InshaAllah . Nt sy check lg

InshaaAllah potisive tu. Check balik lepas seminggu

Samar. Nanti boleh cek lagi. InsyaaAllah ada rezeki tu.

Baik , sy tak sabar check hari2 😂 tp hari2 samar . Cuma harini nampak lg terang sedikit drp dlm gambar .

macam mana lps result ni? sis pregnant tak?

saya pun cm tu gak...3 kali test

Alhamdulillah , moga awak pun dikurniakan zuriat 🥰

positive tu

Soalan berkaitan

Soalan popular

Artikel Berkaitan