βœ•

16 Balas

jangan risau sebab baju raya tak de yang muat untuk ibu mengandung jenuh laa cari baru 3 bulan cari baju nak cover perut tapi perut tetap kelihatan πŸ˜‚ saya orang yang berisi tu yang perut nampak dah

VIP Member

Normal sis. sy pun dulu mula2 xde slera makan.Sis boleh makan buah2an . sy slalu makan jambu utk vitamin . makan buah2 bleh bagi tenaga sikit.rata sayur2 hijau kalau boleh telan makan sikit2.

TapFluencer

Normal je tu sis. Saya dah nak masuk 2nd trimester pun perut masih tak nampak lagi sebab badan berisi lemak banyak so baby bump tak nampak tapi bila scan baby aktif je dalam perut πŸ˜‚πŸ€—

samala sis sy dh 13 w tp perut lgsg xmcm org pregnant. 🀣🀣🀣🀣 kalau prut kcik suami sy lg excited sbb sng nk ajak brsme. tp ikt mood jgkla

Saya 17 weeks plus selera makan bertambah. Tapi perut tak nampak lagi. Smalam scan, Alhamdulilah baby semua ok. So normal je.

Normal je. Saya 14weeks pun perut tak nampak lagi. Kalau makan jadi buncit kalau tak makan kempis je perut hehe

kurnag skit risau tu bila ada yg sama mgan kita🀣

normal je sis 😁. sabar ye,12w bby kecik lagi. tunggu nanti 7bulan ke atas..semua membesar dgn jayanya πŸ˜‚

TapFluencer

Normal je, sabar ye. 2nd trimester selera mai balik. 3rd trimester baju pn dh xmuat πŸ˜‚

saya pn sama 15week..masih takde slera mkan...perut pun nampak macam tak pregnant je

Normal tu. Saya nak masuk 5 bulan pun perut kecik. Depends pada badan.

Soalan berkaitan

Soalan popular

Artikel Berkaitan