204 Balas

oh normal ke 🤣 kita nye takut dia lpr ke susu sikit ke sakit perut ke . mcm2 smpai beli buai lah sbb x lrat nk dodoi je lenguh tgn ha

Cuba sis bagi dengar white noise suara dalam rahim ibu Anak saya 3minggu bagi dengar ni dalam 5mnt tidur boleh Cari kat youtube

msuk 24 hri anak brjaga stat jm12 mlm hingga jm3 pgi bru nak letih nk tdur..rsa bdan sakit la pula bila nk bngun😪

VIP Member

Normal ank sy pon sma jgk..meragam sedia..tp skrg alhamdulilah..mlm mmg tido lena..bby just bgun mnum susu jer..then smbg tido blk..

Skrg dh msok 5bln..

Sama laa , baby skrg da 25 hari kerap meragam ...last2 amikk letak dlam buai baru okeyy .. Dia nak berayun jeee ...

Hahahaha.. Tdo dlm dkapan lg best..rse tenang dn nyaman je bby rase

Cari baju dan keperluan baby murah2 ? Tekan link ni ❤ https://web.publicecommerce.com/shareInvite?shareCode=WV9DMA&lang=en

baby saya 3minggu jugak,time2 2subuh keatas sampaila jam 6pg bru nak lena,kadang kita baru nak lelap,Dy da bunyi duluan

saya berpantang 24hari ni,2,3 hari ni baby saya meragam X tdo siang,Klau tdo pn kjp² jerr..Klau Mlm elok je dia tdo😅

Setiap kali nak tidur malam...sesambil dodoi ke tepuk iringkan skali yassin/ruqyah/manzil...anak sy buat mcm tu dlu...

Ya babg sya pun mcm tu meragam tengah mlm. Dia lagi mesuai kan diri dia sbab di perut tak sama di alam

Soalan berkaitan

Soalan popular

Artikel Berkaitan