āœ•

18 Balas

Sy pun shave sendiri guna shaver. Main agak2 juga. Rasa dgn jari je mana blm clean. Sy xmalu sgt klu nk minta tolong suami tp sy x minta sbb sy takut bg org buatkan bab2 shave atau potong kuku ni haha.. Takut org buat xreti sakit šŸ˜‚

Produk hair removal kena tengok jugak bahan2 nya,takut tak sesuai. Mintak je tolong husband buatkan klau tak mampu buat sendiri. Dgn suami sendiri apa la nak dimalu, klau malu takde la sampai perut memboyot kan šŸ¤­šŸ¤­šŸ¤­

sy shave sndri.. main agak2 je.. kena hati2 jgn smpi terluka..sy xminta tlg suami sbb malu..hahahašŸ˜‚šŸ˜‚ klu guna tandas duduk lg sng..tandas cangkung agak payah sikit nk shave lg2 bila perut da makin besar..

bahagian bawah minta suami shavekan atau buat sendiri. kadang dia takde masa nak tolong, so shave sendiri. agak2 guna jari ješŸ˜… before ni bersalin czer, so area bawah luka suruh suami cabut guna twizzeršŸ˜†

Saya pakai veet for sensitive skin.bleh remove pakai span je.tp still perlukan cermin.saya segan skt nak mintak tlg husband wlupn dia kata ok je šŸ˜Š

Sya shave sndiri..sama jgk..main agak2 je.. Suami mmg ada pesan..kalo nk shave..bgtau dia..nnt dia tlg..tp sya malu..hahaaa..so buat sndri je..

Yess malu nak minta tolong suami. Shave sendiri jee.

saya shave dan akan minta tlg suami buatkan. sebab mmg tak nampak apa dah perut membesar. biar suami biasa kan seawal yg boleh.

Pakai pisau cukur je. Tu pun minta bantuan suami sebab nk buat sendiri pun habis luka even pakai cermin šŸ˜‚

pernah shave sendiri tp xsengaja terluka, penghabisannya minta tolong ngn suami sbb takut terluka lagi..

Sy mintak tolong suami...tp dekat2 due ne, kna PJJ plk...tpksa bt sndry lh 6ty

Soalan berkaitan

Soalan popular

Artikel Berkaitan