102 Balas

Saya start rasa denyut2 masa 14w. Saya pun baby first. 21w baru saya rasa gelembung2 dlm perut. time malam lagi dia aktif.

rasanya normal kalau anak first.. kalau anak dua dan tiga dah ada rasa pun baby gerak2 dalam perut.. 😄😄

normal je.rasa baby gerak ni mcm klu perut ada angin.krak kruk perut tu dgn angin.nk mcm tu la..tapi ada rasa geli sikit.

sy nak masuk 22week dah ada gerakkan,masa anak sebelum ni xde rasa,mungkin girl..harap2 yg ni boy sebab belum scan lagi

saya 19 week da rasa mcm ada getaran n buble bergerak ..tp x kerap sgt..tp adala terasa..kita akan rse sendiri nnt..

saya pun first baby tp dah start kick masa 19week lg..skrg dah 22week alhamdulillah smkin aktif

TapFluencer

Bergantung pada ketebalan perut ibu dan kedudukan uri..kalau uri berada di depan mmg x rasa sgt pergerakan..

mau tnya spa pnh rsa 35 wek kaki rsa kebas sblh kiri lbih2 lg tme wktu mlm msa tdr kdag2 tgn pun ikut kebas juga

sy bru 21 week kaki sllu kebas masa tdur

In syaa Allah ada tu cuma mungkin agak slow saja. mcm sya twin mg bertukar shifla baby2 mama ni kick😍

Sy first baby, 28 weeks baru dpt rasa sikit2.. Anterior placenta, jdi Dr kata susah sikit nak rasa..

Soalan berkaitan

Soalan popular

Artikel Berkaitan