41 Balas

klu tade apa apa sebarang pendarahan ta perlu la risau, berharap kandungan tu sihat saja sudah sis klu ada tu perlu risau, perlu ke hospital, lain org lain sis, org pregnant mana ada tanda tanda berdarah melainkan memang ada masalah misalnya gugur or nak bersalin ja memang ada kes org keluar darah tapi normal utknya, kdg tu sampai doc pun pelik tade masalah apa apa tapi ada tanda darah ni klu tade payah pening pening, melainkan ada ja terus ke hospital

baiklah kalau cm tu sb sy pnh tgugur sblom ni sy jd lbih rsau dan bhati2...

Jgn risau sis.. Semuanyer baik2 sahaja.. Sis kena risau kalau ada pendarahan byk.. Sbb penah belaku dkt sy kes keguguran asalnyer spotting sikit lama2 byk akhirnyer tiada rezeki.. Sis jgn risau bagus tak ada pendarahan doa yg baik2 semoga dilindungi.. Jaga kesihatan baik2 jgn buat keje berat bykkan rehat..

Sy x pnh ada pendarahan sepanjang hamil 4 org anak. Yg ke 5 ada pndarahan n gugur. Yg ke 6 nie ada jgk tp alhamdulillah dah 4bln lbh. Drh pun dah xde.. Yg ada pendarahan tu yg kita bmbng sebenarnya bkn yg hamil tp xde pendarahan..

Sis mona lisa, kalau tiada spoting tu, syukur 🙏. Saya confuse, mcm sis risau tiada pendarahan di awal kehamilan. Maaf ye krg cerdik nak fhm soalan sis. 💆

Sis...jgn di mintak sis...syurkur la x ade pendrahan...pendrhan tu blh kguguran sis..sy anak pertama ade pendrahan..gugur..kdua n ketiga syukur sgt2 xde☺️

Bkn semua yg alami pndrahan awl khamilan sis..bdn org lain2 sis...pndrahn awl yg buat org risau sbb tkut xnormal dh sebabkn keguguran..jd klu xda xpe...

VIP Member

Lg bgus takde pendarahan wak.. Cam saya.. Mmg takde.. Tpi ade morning sickness lah🤣.. Xsemestinya ade pendarahan, kena morning sickness tu hamil

kenapa minta ada pendarahan mommies, awak sepatutnya doakan baby awak sihat. pregnant takkan keluar darah kecuali kandungan terancam mommies

Rasanya normal je tu..sbb mula2 sy dpt tau mengandung 4 weeks mmg xde spotting langsung...rse nye kalau ade spotting yg patut risau...

saya dah 19 week langsung x pernah ada bleeding sikit pun. Alhamdulillah syukur sgt2 harap baby saya sihat walafiat,aamiin 😊

Soalan berkaitan

Soalan popular

Artikel Berkaitan