Due march hadir πŸ˜ŠπŸ™‹πŸΌβ€β™€

Hi mommy sekian saya 37 minggu 4 hari ada sama due dengan kiter tak ? 2 march ada yang sudah besalin kerr tu? 😊 Saya belum lagi tengah tunggu tanda tanda nak besalin nie .

11 Balas
Tulis jawapan

Sama due.. Malam2 selalu baby mengeras dan rasa macam sakit pinggang mcm senggugut. Tapi masih tak bersedia lagi ni. Tacoddd Dah prepare bag semua tapi harap2 keluar 20hb ke atas ke. Baby siang byk tidur, malam kemain berjoget.

1y ago

kan sis saya harap sangat keluar sebelum due . anak pertama 37 minggu sya dah besalin .tapi kali ini belum ada ciri ciri lagi bby nak keluar . πŸ˜…

Kita sama due dateπŸ™‹πŸ»β€β™€οΈ tapi belum bersalin jgkkk hehe..bersama2 lah kita menunggu tanda bersalin. Kalau boleh nk sebelum due sbb klu tak kena induce, sbb gdm dc..Dr xbg overdue

1y ago

kan sis πŸ˜… sy pun harap begitu besalin sbelum due. siang malam dok tunggu datang tanda tanda nak besalin tapi x ada juga bby seronok dalam perut agak nyaaa πŸ˜‚ siang x berapa akif sngat malam baru dia menari dalam sana. sama sama bedoa agar kite sama2 cepat bsalin sbelum due Amen Amen .

saya dah masuk 35 weeks πŸ™‹πŸ» doktor kata nanti saya kena elective czer masa 37 weeks or 39 weeks, depends keadaan baby. semoga urusan puan dipermudahkan ya ☺

1y ago

@ puan dayang azieyra aminn semoga dipermudahkan urusan ya puan ☺

sama due date kita. tapi baby mcm susah betul nak gerak. kita usikΒ² pun x nak dia gerak. gerak pun halusΒ² gitu je. risau pula

1y ago

Sama Laa macam Dengan bby saya sis . makin dekat due makin Susah nak gerak . usik2 Baru nak gerak . mungkin didlam padat kott hehe .

Belum bersalin juga.. jenuh pusing mall, jln kt pantai, taman, exercise.. still xde tanda.. baby seronok dlm perut haha

1y ago

kan πŸ˜‚ macam macam benda sy buat siap ikut senaman di tiktok/google/utube lagi supaya cepatkan bukaan laluan tapi masih tak ada ciri ciri nak besalin .

sy due sama .. blm brsalin lg .. tp tulang punggung da strt sakit. .. bgtau doc,die ckp da xlama Kalu punggung da sakitΒ²

1y ago

sama juga macam sy sis. tapi skit punggung tu kjap ada kjap tak ada πŸ˜‚ dokk tungu tungu turun tanda nak besalin harap2 kite sama2 cepat besalin sbelum due Amen Amen πŸ˜‡

1/3 due date and Lom packing lgi rsa malas sgt2 last stage ni xde selera mkn langsung kurang tenaga rsa loya sgt

1y ago

due sama laa huhuhu..harap mggu depan ler kluanya..semoga dipermudahkan segala urusan nnti🀲🏻Aamin

Saya 37weeks 2Days. Due 4th March. Masih ke ofis lagi .. πŸ˜‚ xde tanda lagi, tapi penat ya amat skrg nii

1y ago

Sy 37w 3d due 3/3 pn blm ada tanda

sy sekarang 37w 6 hari due 28/2 tapi xda tanda lagi kalau xbersalin lagi 27/2 dah kena serah diri

1y ago

kita beza sehri je. Due sy pulak 27/2 ni. kalau tk deh tnda tanda bsalin trus g ward, doc suruh

Due march juga,,perut masih tggi haha.nervous pulak bersalin after 5tahun