10 Balas

VIP Member

Semoga dipermudahkan urusan dan selamat semuanya ye. Moga ibu dan anak diberi kesihatan selalu. Aamiin 🤲🏻. Awak jangan risau sangat ye ttg bersalin awal tu. InsyaAllah takde apa2 tu☺️. Saya masa pregnant sebelum ni, takde gdm pun tapi bersalin on 37 weeks. Sebab tiba2 air ketuban pecah. Jadi tak semestinya kalau takde gdm akan bersalin on due date. Dari sudut baiknya, awak dah tahu dari awal yg awak akan bersalin 2 minggu sebelum due date. Boleh bersedia mental dan fizikal. 💕

Semoga dipermudahkn segala urusan..sy pn ada gdm hr 2..tp mkn ubat je..mmg kena bersalin awal 2 mggu..alhamdulillah masa check in hosp pg tu jln dh bukak 2cm..ptg 2 bersalin normal..jgn stress2 sis..

Aah dktr bg srt srh masuk wad..klu x bersalin jgk kena induce..

semoga dprmudahkn urusan siss..smga dbrikn ksmbuhn....jgn stress sis...bnykkn bdoa bzkir bsabarrr......insyaAllah smga baik2 smpai wktu nya amin..amin

awak kena makan ubat x?saya kena makan ubat mdd tapi saya xnak makan sebab takut kesan dekat baby je..

saya 200 setraline dan 15 olanzapine tapi dokter cut jd 100 setra n 10 olanz

Sis maaf nk tnya.. Saya pon sllu stres jadi bnyak fikir... Kena bgitahu docter ke??

ujian DASS tu ambil di KKIA..

Semoga dipermudahkan segala urusan; ibu dan anak sihat saja. Amin!

Aamiin insyaAllah semoga ibu dan Kandungan Sihat selalu❤

Semoga Allah permudahkan segala urusan insya Allah x ada apa

sis maaf bertanya, ada on ubat psy tak?

semoga baik saja

Soalan berkaitan

Soalan popular

Artikel Berkaitan