Pening kepala Yang teruk

Hi mommies ..saya pregnant da 9minggu ++ Saya Alami sakit kepala yg teruk sejak khamis 31/3/22..masuk harini 6/4/22 da dekat seminggu lebih sakit kepala..on off..Kadang sampai mate sakit..makan panadol pon xjalan .pastu tido..then bangun je..xlama Tu kene balik ๐Ÿ˜ข Ade pape pendapat X..#ingintahu #firstbaby #bantusharing #pleasehelp #seriusnanya #firstmom #sakitkepalabagainakpecah

5 Balas
Tulis jawapan

Saya pun awal2 pregnant dulu selalu sakit kepalaโ€ฆ Lepastu terpaksa lah tarik2 sikit rambut kasi legaโ€ฆ Sapu minyak anginโ€ฆ Banyakkan berehatโ€ฆ Sebab saya jenis taknak makan ubat waktu pregnant walaupun ubat tu selamat untk preggy momโ€ฆ Selalu lepas solat saya akan doa โ€œ Ya Allah tolong lah aku, tarik lah segala sakit yang aku rasakan waktu ini dan segala penyakit ku, hanya pada mu aku meminta pertolonganโ€ Aamiinโ€ฆ Doa tu saya amalkan setiap kali saya sakit waktu pregnant niโ€ฆ Alhamdulillah berkesanโ€ฆ โ˜บ๏ธ

Baca lagi

Sy masa 1st trimester memang sakit kepala sgt2, disebabkan sy tak berani mkn apa2 ubat sy cuma tuam ais dekat kepala and pakai koyok. Alhamdulillah hilang walaupun sakit tu dtg blk keesokkan harinya ๐Ÿ˜… Masuk je 2nd trimester sakit kepala pun ghaib entah kemana ๐Ÿ˜

saya masa 1st trimester ada juga alami sakit kepala walau tak selalu. saya tak makan ubat sebab tak berani.cuma basahkan towel letak dekat kepala dan tidur atau rehat duduk diam ja. alhamdulillah lega.

TapFluencer

Saya dlu masa awal2 preggy pun mcm tu juga.. Sakit kepala teruk.. Kena banyak rehat tu & banyak minum air mineral insya Allah hilang la sakit kpala tu๐Ÿ™

Awak.. kalau teruk sgt dah cuba pergi check doktor, nurse ada pesan kat sy mcm tu, utk keselamatan mommy๐Ÿค—