BETUL KE PREGNANT YE ?

hi mommies ๐Ÿ‘‹๐Ÿป saya excited sangat sekarang ni , tapi result macam kabur je ni confirm ke pregnant ye? saya baru 4 bulan kawin , sbelum ni pernah test tapi negative ๐Ÿฅน#bantusharing #seriusnanya #ingintahu #pleasehelp ๐Ÿ˜…

BETUL KE PREGNANT YE ?
16 Balas
Tulis jawapan

double line dah tu,samar but ada,jaga diri tau,nanti dah 6w begitu blh scan untuk tahu kedudukan kantung dlm rahim atau tak

2y ago

alhamdullilah thankyou ๐Ÿฅน๐Ÿฅฐ

InShaaAllah ada isi dah tu.. kalau still kabur, blh repeat lg 1-2w. Jgn lupa consume folic acid dan jaga diri

alhamdullillah , tahniah puan pregnant .. jaga diri elok2 ye semoga puan dan baby sihat selalu ..amin

saya punya dulu lagi cair dari awak. tapi alhamdullilah, makin lama makin terang. tahniahh taw ๐Ÿ˜

Tahniah sis ๐Ÿ˜ saya dulu pun macam ni. Terus beli clearblue digital alhamdulillah pregnant.

2y ago

itulaa , nanti nak beli clearblue pulak untuk tengok berapa weeks ๐Ÿ™ˆ

tahniah dear https://chat.whatsapp.com/FePISVxmiCVFZ3Y3DM03L0 Group kehamilan 2023 ๐Ÿ’Ÿ

Baca lagi

kabur tp still dikira positif. tahniah. ini cek lepas brapa hari delay?

2y ago

terima kasih๐Ÿฅน lepas 3 hari delay period๐Ÿ˜…

Tahniah sis awal lgi ni hihi,,try lgi dua hri akn lebih terang

2y ago

sy pun mcm tu masa 2hb sy test lambat naik tp bile tgk double tp 1 samar2 lp tu 5hb test lg pakai clear blue tu naik mcm negatif tp sy letak je atas meja sekali ptg tgk ehhh samar2 tu makin terang... apekah??

Alhamdulillah. Pregnant tu ๐Ÿ˜๐Ÿ˜ tahniah puan โค๏ธโค๏ธ

2y ago

alhamdullilah terima kasih๐Ÿฅน๐Ÿฅฐ

walaupun line kabur, tapi ni still dikira positif. Tahniah sis!

2y ago

thankyou! alhamdullilah ๐Ÿฅฐ