7 Balas

normal tu sis mcm saya.. sekali 14 minggu baru hilang tu semua.. teruk juga saya punya mual2 dan sebagainya makan apa semua x masuk..terpkasa minum nestum jak.. berat badan pun susut.. sekali skrg 29 minggu berat pulaa overdose

Sama Puan. Seharian saya rest. Mmg perlukan husband support, dia msk, tlg kemas rumah. Masa tu sy pon xmampu nak buat apa2. Puan rehat je. Mntk husband tlg urut2 sikit slow2 badan tu. (jgn urut kuat2).

Mmg husband byk tolong skrg ni, tp kadang sickness tu hidu bau mknn pun nak muntah. Penat smpai xhbs 1st trimester 😭

Hi sis nak try tak supercube ginger lavender, boleh membantu utk preggy mommy yg ada morning sickness ni. Kalau nak boleh ws sy wasap.my/60172871423/supercube

Biasa lh tu..kena byk sbr..1st tri mmg rse lama sgt😅..sy smpi nk angkat tgn pn x larat..tp msuk week 14 dh bransur lega..ni week 25..berhuhu je..sbr ya.

Normal tu. Jaga makan, jangan sampai perut kosong. Kalau perut kosong lagi teruk nanti. Makan jumlah sikit tapi kerap.

I hope la 14 weeks dh hilang :(. sy dh 13 weeks nih still tk leh bau or mkn pape

nrml sis..x slse rujuk doc

mmg cm2 mne2 ibu preg mmg akan alami cm2..lme2 alahn tu akn hilang sdri nti..sis msih bru g fasa 1

Soalan berkaitan

Soalan popular

Artikel Berkaitan