✕

9 Balas

better g check klinik terus sis.. sy first pregnancy 5w dekat seminggu spotting brown.. g KK dr ckp mgkin early threat misc.. dr xde bg ubt kuat rahim pon.. esknya terus turun fresh blood n misc.. skrg tgh pregnant kali kedua.. dri 4 weeks smpai 6 weeks spotting brown mcm ni.. sy g check swasta terus n dr bg duphaston utk kuat rahim.. Alhamdulillah skrg da nk msuk 8w.. doakan spaya bby sy sihat dan lahir dgn sempurna..

Normal kalau implantation bleeding. Boleh jadi tak normal jugak, 17/7 haritu saya spotting 2 hari coklat & keluar darah fresh + beku after 2 days. dr cakap threatened miscarriage. hari ketujuh keluar kantung & da complete miscarriage. mungkin rahim tak kuat atau kandungan tak jadi. better pi hospital terus untuk check ok.

kantung saya bentuk bulat kecik je comel, memang berbeza dengan darah beku yang keluar. jatuh atas sendiri atas pad. masa keluar tak sakit, just rasa ada something keluar. lepas keluar tu, terus bawak hospital.

pengalaman Sy masa 1st pregnant, keluar spotting sedikit, pergi hospital, alhamdulillah baby baik2 sahaja.. Kali kedua keluar spotting begini, pergi hospital ada tanda2 keguguran.. Nasihat sy, segera ke hospital ye.. semoga baik2 semuanya..

VIP Member

tak normal puan..ni kira spotting b4 alami heavy bleeding.. jika rahim tak kuat ia tanda awl tuk alami keguguran..better puan pergi emergency asap tuk dpt rawatan .mg dpmudahkan segalanya Allahuma aamiin

Saya masa 6 minggu mcmni juga. Dr cakap implantation bleeding n scan tvs kantung masih ok. Sis boleh jumpa dr. Nanti dr bg duphaston. N monitor 2 minggu.

Awak. Cepat pergi PAC/emergency. Ckp awak preg and bleeding. Jangan tangguh2 menunggu ya. Normal preg tak sepatutnya ada ni semua

Saya pun macam ni yang terbaru skli keluar darah fresh pergi klinik scan dr ckp kandungan ok cuma dr bg ubat kuat rahim

boleh teros ke hospital . Jika ade berlaku keluar darah atau keluar kantong . jgn biarkan .

sis camne ya sebab saya pun baru kena juga

Soalan berkaitan

Soalan popular

Artikel Berkaitan