21 Balas

ttp semangat bunda bykkan rest n ttp fikir positif, smoga semua ini cpt berlalu, sya dl positif pun kkm xde bwh g hospital just kuarantin kat umh je..just monitor pergerakan baby setiap saat..

semoga sis dan baby sihat2 ye.. keep strong dan positive ye. jgn down . in Shaa Allah, sis dan baby akan sihat kembali.. doa byk2.. kami semua doakan sis dpt lawan covid ni..

Sy pun positif masuk 3hari.. Masi tgu dkt rumah kkm x dtg2 lg ambi.. Risau jg sbb xda simpton2 apa blh positif skrg prgbt 20wk.. Mcm mna kita Nak tau baby kita xda apa2 ya?

kuatkan semangat puan. sy pun telah disahkan positif dgn 33w pada 19hb lalu. skrg masih di hospital utk doc pantau, serta ada masalah diabetic + hypertension.

terima kasih puan :)

cool je stay aktive makan byk2 alhamdulilah cpt ok nnti saya lepas 7 hari dah negative . x g hospital pun sendiri monitor kt rumah sbb semua positive

Allahuakbar. Moga ibu n baby baik2 sihat2 aje😭😭kuatkan semangat ya. Jaga makan. Moga sentiasa dlm jagaan Allah aaminn🤲🏻🤲🏻

inshaAllah, semoga terus kuat, saya pun sama baru je keluar hospital sbb covid, pregnant first, 19 minggu.. huhu saya faham perasan tu

saya pon positif hari ke 2.. kuarantin di rumah je.. skrg pregnant 7 minggu.. semoga kita sama2 kuat dan positif melawan wabak ni...

moga dipermudahkan segala urusan mummy n baby... stay positive...stay happy sbb baby blh detect kalau mummy dia sedih...doa byk2

akan doakan kesembuhan dan perlindungan Allah atas sis yg affected dan kandunganmu. stay strong dan positive 🙏

Soalan popular

Artikel Berkaitan