38w5d hari nie

Mmg daaa ckup buln nie akan sakit pinggang smpai rasa nk muntah ea?? Kerap buang air besar akhirΒ² nie

13 Balas
Tulis jawapan

Bila baby makin mmbesar dn slowly turun ke bawah mmg pinggang akn makin sakit dn akn buat kita kerap kencing dn mmbuang air besar . sbb ruang njis dah bkurang . jd takboleh mnampung bnyk . mmg akn slalu buang air .

Saya pun 38week 4 hari tapi langsung xda tanda2 mahu melahirkan hari2 pujuk baby.. Anak first

4y ago

sy masa baby no.2 39week pun xde tanda kebetulan masa chekup doktr siap tanya lg xde rasa tanda2 ke sy ckp xde.. suami suruh cek jalan sekali tgk dh 5cm terus tukar baju siap2 πŸ˜…

sama lha kita sis , tggu si kecik ny keluar tx nx keluar2 lg lha pulak , puas da memujuk hr2

4y ago

sama lha sis , kepala msh tggi pastu baby suka ddk menyenget sblh kiri , tu yg risau takut overdue

Sama. Sy 35w4d ni pon kerap sgt berak. 3-4x dlm sehari. Tp bkn cirit, sy sembelit πŸ˜‚aduyai

4y ago

Penat nyer nk menunggu kt toilet klau smbelit tuhπŸ˜…πŸ˜…

Saya 38minggu 1hari, start semalam rasa sakit celah kelangkang. Jalan cam peguin dh.

4y ago

Kannn.. Kalau bangun tu, allah.. Sakit nye lahai nk mula menapak. Hehe btw bila due sis?

VIP Member

Sy 34 asik buang air besar je.. Lepas mkn je mesti nk buang πŸ˜‚πŸ˜‚

4y ago

sama! dulu 2-3hri sekali bru mbuang. la ni mkn apa je tetap nk mbuang. risau nk kuar klau lps mknπŸ˜…

VIP Member

Saya pon kerap buang air besar skrg, saya baru 37w3d skrg.

nk dekat bersalin dah tu...semoga selamat semua nya

Betul.. Kerap buang air besar..

VIP Member

Betul betul betul