8 Balas

sy masa minum standby minyak angin..lepas minum cr kawasan lapang yg berangin & relax.kalau ada bwk kereta g je duduk dlm kereta & tido. cm sy wat cm tu la. alhamdulillah x muntah.

dapat air gula oren ke putih.. ada 2 jenis warna..oren n putih.. saya minum yg oren.. ok tak muntah.. masa minum tarik nafas n tutup hidung.. jgn amek masa yg lama bia minum suam²..

dpt yang putih sis.. . minum2 duduk..tiba2 rasa something pastu terus muntah😑awhh sedih nya

sy minum air gula , kluar klinik trus muntah... tk nk bgithu muntah sbb nnti kne repeat minum.. kne minum time tgh ada alahan bru 8weeks 😭 redho je minum smpai menitis air mata

tempat sy boleh balik dlu.. 😂

Mmg masa 1st minum agak struggle sbb kita masih alahan. Macam saya mmg dr awl prepare beli kt farmasi and bawak ke kk. Maklum kat nurse nak minum yg perisa tu😁

Saya alhamdulilah tak muntah minum cpat2 masa tuu.. kumur mulut lepastu terus sapu vicks hidu minyak cap kapak rehat 2 jam 😅

Saya pun baru minum air gula. Lepas minum saya terus tidur. Bangun tidur dah nak time amik darah kali kedua. Alhamdulillahh okay.

ye ke.. sy duduk atas kerusi..arahan nurse... kalau boleh bring lama dh aku pengsan dgn adanya bintang2 tepi mata🤣

Baru je minum pagi tadi tak sempat buat apa ii terbelahak terus. Repeat minggu depan 🥲

haha sy pun sama... pagi tdi minum🤣.. 3/11 ni kena repeat balik

samalah. hritu sy mnum air gula masa minum ok je. lepas setengah jam terus muntah😄

ahh kan..dgn confudent sungguhhh sy minum 🤣setengah jam tendang balik😑.. kena repeat lgi 😑

Soalan berkaitan

Soalan popular

Artikel Berkaitan