Keluar lendir darah

Mase lepas chichi sy cuci bwh dan ad kluar darah lendir mcm ni.. Sblm tu kuar coklat mcm lendir putih.. Igtkan keputihan.. Tpi x rse sakit.. Ni tnda2 nk brslin ya.. Skrg dh 37 mggu 5 hri

Keluar lendir darah
10 Balas
Tulis jawapan

ini memang tanda nak bersalin. saya turun darah mula2 macam ini lepas tu datang contraction dan air ketuban pecah sendiri. lepas tu bersalin. saya bersalin 38 minggu 4 Hari.

semoga d permudahkan urusan bersalin mumy, bestnya sy yg 38w3 hari ni blom lagi bersalin padahal dah buat exercise mcmยฒ termasuk mkn nenas sebiji tp takde tandaยฒ lagi๐Ÿฅฒ

1d ago

risau jugk sis...mudahan urusan kita dipermudahkan

sis dh bersalin ke Belum? berapa lama jarak masa keluar mucus plug and contraction? sbb saya pn bru Siang td keluar mucus plug tp blm ada contraction. skrg dah 39w 1d

ni mmg dh tanda2 nk brslin. ank 1st dlu sy mcm ni tp lg pekat merah. Trun tnda ni tghri. lama jgk 4pg bru msuk LR dgn 6cm.

saya td bru blik dr pac da bukak 2cm doc sruh blik dlu monitor kt rumah..klo kontraksi yg da sakit sgt trus p pac blik..

ya ni tanda nak besalin awak kena ke PAC ya...jng lengah lagi...moga di mudahkan segala urusan awak bersalin amin

macam sy 3 hr lps keluar lendir darah.. 37w4d terus admit. semalam dah selamat bersalin..

2d ago

2cm .. 3 hr stuck kt 2cm n still keluar darah dan lendir.. doc suruh balik sy xnk. tkut beranak kt rumah.. doc ckp esok kalau tkde bukaan nk induce.. elok lps doc keluar bilik ward. terus contraction.. 3 jam lepastu terus bersalin

VIP Member

aah tu dh tanda..best nye dh nk brsalin,sy 40w xde tanda pun lgi..buat mcm2 dh๐Ÿฅฒ

yes tanda2 bersalin, sila inform doctor awak atau terus ke hospital.

ha a tanda nk bersalin. sis dh bersalin ke belum?

3d ago

Moga dipermudahkan bersalin sis