Jus mamariam

Maaf nak tanya.. boleh ke ibu hamil minum jus mamariam?

11 Balas
Tulis jawapan

jus mamariam mmg jus utk preggy muumy. jus ni blh bagi cantik kita bacaan hb. sya minum jus ni dri awal trismester smpai la skrng dh msuk trismester akhir, tnggu nk pop je. mnum jus ni kna bnyakkan mnum air suam. ☺️

saya minum. mulanya nak beli sbb ikhtiar hamil. sekali barang belom smpai, dapat tahu prgnant. tapi bole je consume. elok naikkan hb. last hb saya 13.8

Boleh, ramai je minum. Tapi saya takboleh, macam manis sangat πŸ˜‚ Puan cuba lah dulu, mana tahu serasi.

Baca lagi

saya minum jus mamariam kalau nk hilangkan keputihan je. bila hamil ni keputihan banyak sangat keluar sampai gatal gatal.

akk sy minum ni msa awal pregnant.. pstu gula sangkut.. terus dia stop.. baru ok gula πŸ˜…... jus2 mcm ni bnyk gula kan..

Boleh je nak try. Tp kalau ada kencing manis/gdm better takyah kot. Banyakkan makan buah2 je

TapFluencer

Atas bdn org. Ada yg ok, ada yg tak. Klu ada gdm tk digalakkan. Sbb manis. Better mkn real food.

nak tanya kalau batuk masa hamil boleh mkn ubat batuk ke atau ada cara lain untuk hilangkan kahak

2y ago

ekkhhh jgnnn.. ubt yg selamat panadol je awak.. try madu dgn limau.. ubat batok big no to mommy preggy.. mnom air suam byk.. aritu mak mntue suroh sy mnom air suam letak bunge cengkih 1-2tangkai.. amalkan.. kurang gatai tekak..

VIP Member

Tgk ingredients. Tinggi gula tak

Hari2 mengandung pon takpa πŸ˜‚