6 Balas

mkn masa preggy or lps bersalin. sy mkn masa preggy n lps bersalin. cuma masa preggy xleh nk mkn sllu sbb kena bergilir dgn ubat tmbh darah sy iberet sbb dkt iberet pun dh lengkap sume. klau ambik skli blackmores nnt pharmacist ckp boleh overdose. so sy mkn gilir2 hari ni mkn iberet or ubat tmbh darah, esoknya blackmores. sy xkn ambik dua2 dlm 1 hari. lps bersalin ni sy ambik jgk sbb iberet dh xyah makan dah. sbb esp yg menyusu badan mmg better la ambik extra supplement mcm blackmores ni biar bdn cukup nutrient n bertenaga sikit. susu badan pun jd lebih kualiti. sbb menyusu bdn kuat jugak mkn tenaga. smbil tu mkn mknn sihat dgn kalori mencukupi.

oh yeke. saya pun amik iberet. tapi iberet malam. blackmores pagi.

Bagus supplement nie..i have been taking it since my first born and now im having baby no 2..its really recommended..u can try it also 😊

oh really?apa yg you rasa after ambik this supplement?

Saya pregnant kedua baru try makan sampai lepas bersalin, alhamdulillah okay je.. Cuma nak telan payah sikit sbb kapsul besar 😂

hahah betull takpe demi baby

Better ambil Iberet Folic 500 utk first trimester. Sy ada tanya doktor aritu, dia benarkan sy mkn Iberet ni

saya makan tu juga. dan skrg saya pun makan blckmores..

sy tgh consume skrg,, so far okay jee.. cuma tu laa kadang nk telan tu perit sbb bsr pulak capsulenya 😅

ye betul.. apa awak rasa lepas amik supplement ni?

tak pernah try sbb tk pnh tau .dah ada anak tgok ramai gak suggest. awak blh try juga

ooo okayy a ah saya baru nk cuba

Soalan berkaitan

Soalan popular

Artikel Berkaitan