seluar pregnant

korang trimester 1 ni rasa x selesa x pakai seluar? dah patut beli seluar pregnant ke? sy jd stress tah getah seluar tu patut pakai atas perut ke bawah perut hahah x selesa btul. baru 8week perut dh x relax buncit ๐Ÿคฃ

8 Balas
Tulis jawapan

Hahaha, saya ingat saya saja mcm ni? Saya kalau ikut last period, 7weeks plus. Tp mmg ada bekas mommy punch ni belum terkurus2. Tp, perut sy lain mcm bulatnya, rasa keras2 skit. Mcm cpt betul ia membulat ๐Ÿ˜‚๐Ÿ˜† korang dah ada baby bump ke 7-8weeks ni. Adoiii. Saya terlebih buncit kah apa...

9mo ago

iya betul. mcm tu juga saya rasa skrg. sy xheran cpt besar. semua baby saya 3-5 berat lahir 3.6kg ๐Ÿ˜†๐Ÿ˜†๐Ÿ˜† perut menggeleber pun masih ada ni haa x sempat mengurus dah ada isi balik adohh. pening. sy elak minum susu dulu, tkut baby besar cpt. tgu 2nd trimester nanti.

hahahah.. sya pun sma sis mcm awk pakai sluar getah kat bwah pun xslesa getah atas prut pun xslesa last2 aku Xpkai spender tapi cupit pula rasa tergeser๐Ÿคฃ๐Ÿคฃ๐Ÿคฃ adohaiii btw habis spender n sluar sya tu sya gunting dia punya getqh๐Ÿคฃ๐Ÿคฃ๐Ÿคฃ

sama la.. seluar, skirt, bju kurung semua rasa x selesa.. pkai atas x selesa, pkai bwh pun x selesa.. duk umh ok lg boleh pkai bju kelawar.. xkan bru 10w dh nk pkai bju mgndung g keje.. ๐Ÿ˜‚

8mo ago

hahaha pakai ja. sy tshirt keja saiz M dh x muat. x selesa ketat dh baju.

Sy dah start pakai preggy pants sbb sgt x selesa pakai yg ada getah dah.. mula 8 weeks perut dah mcm 3 4 bulan .. haha lain org lain badan.. so buat lah apa yg momy selesa..

9mo ago

hahaha tulaa dh xleh sorok. sy cekak pinggang ritu sbb sakit pinggang depan budak ofis, dh depa syak mngndung sbb nmpk perut. sbb sbelum ni sy slim ja haha

TapFluencer

awal lg nk beli seluar pregnant pun, nti 3rd trimester lg mendadak. xpun cari je palazzo jenis high waist. cover perut tu.

Klau sy beli je. Sbb mmg x slesa pkai sluar biasa. Sbb kita jenis perut besar n buncit ๐Ÿ˜…

9mo ago

Iyeee sebabb dah pandai mengeras dan sakit ulu hati

Ikut keselesaan awak sis. ๐Ÿ˜Š Kalau saya beli je. Yang penting saya selesa.

Beli je saya cepat senak and tak selesa