Produk Susu Yang Mommy Ambil Ketika Awal Kehamilan

kandungan sy baru masuk 8 minggu, nie first time sy pregnant, boleh mommy2 semua share susu apa korang minum#firstbaby #pleasehelp

17 Balas
Tulis jawapan

Susu kambing DKE, no sugar & less carbohidrat. Bila HB saya drop, saya cuba susu formula ibu hamil (anmum materna dpt free drpd klinik dan Similac Mom) Ramuan susu formula ni ada gula tambahan, so saya alah dgn gula tambahan dan menyebabkan saya kentut2 busuk. Baru je cuba beberapa hari. Hadaplah nak habiskan 1 tin Similac Mom ni πŸ˜…

Baca lagi
2y ago

minum susu almond untuk naikkan hb ke @Masz Mirza?

harituu sy minum enfamama..pstu msuk 7 week alahan trus xleh minum..skrg ni minum fresh milk je..nurse pn saran minum fresh milk je sbb susu ibu mengandung tuu ad gula tmbhn..blh sgkut gdm nnti

Saya selalu minum susu fresh milk farm fresh tu je. And then blend dengan kurma. Minum setiap hari. Alhamdulillah darah semua cantik, tak de masalah apa apa pun πŸ₯°, dengan izin Allah juga hehe

sy amalkan susu rizki dari awal mengandung sehingga melahirkan . bila dh lahir sy amalkan susu ar rayyan plk. alhamdulillah susu byk meriah

saya tak minum susu sbb tak boleh masuk kalau masuk pon susu kotak tu , cek ritu hb makin turun

saya tau pregnant terus mnum susu anmum alhamdulillah anak saya lahir bersih tak berkerak

sy mnum Hl ja skrg prgnt 2nd ni. dlu prgnt 1st anmum sgkut GDM. hahahaha.

Saya minum similac mom...

saya sekarang minum r Rayyan

2y ago

dari kandungan 4 bulan minum... consume hingga bersalin alhamdulillah baby pun mcm susu

saya skrg minum anmum