10 Balas

Sama mcm saya...saya keguguran pada tahun 2018. lepas dari tu sy trying to conceive tapi tiada rezeki. mcm2 org suruh saya berurut...tp sy xberapa suka nak berurut2 ni tkt lain pula jadi nya...sy check kat doctor, doctor ckp rahim saya semua in a good condition. Saya just amalkan pemakanan yg sihat no fast food at all makan bergoreng sy dan suami xmakan sgt. bykkan sayur, saya makan brown rice, folic acid utk suami dan saya xpernah tertinggal makan. Alhamdulillah setelah 1 1/2 tahun mencuba saya dah mengandung 2 bulan dah.

Hi, my wife pun complete miscarriage 19 weeks last year. After miscarriage kami beli ovulation test kit dkt Shoppe utk tracking kesuburan setiap hari. Bila double line pekat, berusaha utk bersama. Wife start makan folic acid after berpantang. Alhamdulillah, now wife 13 weeks pregnant. Doakan zuriat kami sihat walafiat ya. TK.

Nak tahu kenapa wife keguguran ?

VIP Member

Coba try mamomhope.. mcm sy, sy 5 kali miscarriage sbb rahim x kuat and janin x develop dgn sempurna.. sy cuba amalkan ni, kira dlm 2 botol lebih la, skrg baby sy sdh usia 1 bulan 11 hari

will try

Bukn nak promote brand. Sebab pengalaman sendiri makan. Jamu Ratu Malaya. Mustanir, kurma dhuha dan Mega Ratu. Saya mkn 3 bnda ni preg.

VIP Member

Try consume asid folic laki bini.. Suruh bini awk trace waktu kesburan dia.. Bfore and after wktu subur tu bd

VIP Member

Awak dan isteri dua2 mkn acid folic. I. Allah lekat. Takpun cari buah zuriat.

ya tgh consume baru sebulan lebih minum air buah zuriat. harap ada positif news

Amal makan acid folic lebih awal.

Cuba mkn folid acid

Consume folic asid

Da try b'urut?

inshaAllah saya suruh isteri saya cuba consume. terima kasih atas tips2

Soalan berkaitan

Soalan popular

Artikel Berkaitan