19 Balas

Saya pn mcm tu jg..saya siap buat keja kat reban n kebun sayur lg..kdg2 fikir baby ok ker kalo ibu kuat brkerja..saya jns yg xsuka duk diam..ada je keja nak buat..kalo xbuat kejA penat..asyik duk je..

Mcm ni bkn sya seorang kah ye sis..sya pun kdng cabur rumout kat tepi2 rmh jg..dlm hati sj berdoa semua baik2sj kn..tp tu lah msh ada risau jg..

Boleh buat. Tp bila penat rehat kejap. Agak rasa penat dah hilang smbung balik. Mcm sy br basuh toilet dia punya mengah x leh bawak bincang 😆. Tp kalau kita x buat sp lg nak buat kan.

Btl lah sis..memang mcm tu..pandai2 lag jaga badan kan demi baby kita..semoga sllu sehat ye sis..

VIP Member

Dah nama pun surirumah, memg itu la kerja kita. Tp time pregnant ni slow2 la buat. Buat sikit, rehat kejap

Ye lah sis btl tu..bak kata olahraga lah ye..janji hati hppy kerja pun senang kan..

Rest banyak banyak. Letih berhenti..jgn banyak bergerak sis..risau baby dlm tu belum kuat.😊

Ye sis..coba yg terbaik sbb apa2 pun baby yg utama ..tq sis

Samalh.. Semua buat sndri.. Ddok dgn mertua.. Kang kata manja.. Haha

Tulah.. Asl baby sht.. Alhamdulillah.. Hehe

VIP Member

Kalau awk rasa xlrt awk rehat je....

Ye sis..dah penat sy pun rehat jg..tp tu lah kerja tiap hari sllu ada..kn..

Lumrah hidup mommy2

Ye lah sis..🤲

Sama🙋

Sama lah

Ye btol tu..tp kalau buat keje umah tu,if penat,rehat dulu...dah ok baru bole sambung balik keje

Soalan berkaitan

Soalan popular

Artikel Berkaitan