13 Balas

ada effect . saya pun kuat nangis masa ngandung anak pertama sekali anak keluar kuat mragam dari lahir duk mlalak siang malam sampai la 7bulan baru okey tapi sampai skrg masih ada ragam nya cuma tak seteruk dulu huhuu mmg kena sabar tabah la jaga

hahahah sgt mguji kesabaran nasib la tak mroyan 😌

VIP Member

Ada kot. Sy pn selalu nangis tp nangis mengada nak perhatian husb la. Nangis kejap2 je, dah kena pujuk terus ceria 🤣 harap2 baby sy nti tak mengada mcm sy hahaha

Klw menangis sebab tengok drama sama juga ke? Saya x stress pun cume sebab drama sedih jadi nangis. Sekarang asik rasa nak tengok drama sedih je. Effect baby ke?

ada. baby dalam perut pun stress juga, emosi ibu sangat mempengaruhi perkembangan baby. don’t stress okay mommy 🌸

sy kuat nangis n kuat merajuk masa ngandung , alhamdulillah , baby lahir oke je 😅 tak meragam pn , skrg baby da nk msuk sebulan .

ank kita akn kuat merengek nanti.😅 xtawa mitos ke x. tp ank sy mcm tu. stress pulak rasa dia merengek selalu

saya pun suka nges juga. 😓 . maybe nanti baby kita akan mcm kita kot, jenis suka nges, manja.

Didik diri bertenang

Samaaa sejak preggy almost everyday menangis 🥲 risau je nanti baby keluar kuat tantrum 😅

MCm sy jgk ..nk kawal xnk bgi nngis..tpi termenangis jugak ..emosi ibu ngndung mmg mcm t kn.. sensitive huhu

saya nanggis sbb tengok vedio sedih.cerita x sedih pun nanggis x pa ka hahah

TapFluencer

Ya, kandungan pun stress. didik diri bertenang ya. 🤲🌻

Soalan popular

Artikel Berkaitan